Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér túros folyás?

Fehér túros folyás?

Figyelt kérdés

Égető, és a hüvelybemenetnél kissebek vannak. Voltam vele nődokinál, mindig hüvelygombát állapított meg, felírta rá a legerősebb gyogyikat de mindig visszajött és már megörlülök tőle.

Vettek le kenetet az negatív lett,(nincs baci, nincs gomba a kenet szerint) csak a gyulladást mondja.

Gyógyszertárban is vettem candida tesztet, az is negatív lett.

Mi lehet ez?:o Már megörülök.


Köszi előre is a válaszokat.



2021. júl. 25. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
túrós folyás, égető érzés gombára jellemző. Milyen kúpot próbáltál?
2021. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én már sokat próbáltam

Canesten, gyno-pevarly,micovag.

És Szajon at szedhető gyógyszereket is kaptam. Utána meg ugye a probiotikum. De már január óta ez van. A doki felir kúpot használom. Aztán megint visszajön megyek vissza.

Most voltam Dr. Ujházy andrás al, ő írt fel borsavas hüvelykupokat, 5 naponta kell használnom

De nemertem kívül még mindig nagyon érzékeny, és a sebek se gyógyulnak:( aktus sincs

Ti hogy gyógyultatok ki?

2021. júl. 25. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót szedsz? Engem az hajlamosított a gombára olyan szinten, hogy havonta előjött. Amióta nem szedem, gomba se volt.

Betadine kúpot tudom ajánlani, utána szigorúan hüvelyflóra visszaállítóval.

Vagy a pevaryl kúp, legutoljára azt használtam, nem jött vissza.

[link]

2021. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél fehérlisztet és cukrot, abból él a gomba. Hordjál rendes pamut alsóneműt ne tangát pl.

A fehérneműidet minden nap cseréld, magas fokon mosd ki esetleg vasald, ezzel fertőtleníted pluszban.

Nagy WC után mosakodj meg. Ha van párod, őt is kezelni kell akkor is ha nincs tünete!

Ha sikerül kimászni a gombából, hetente egyszer használj hüvelyflóra visszaállítót megelőző jelleggel.

2021. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek foggátlót, és már egy hete nem eszek kb semmi cukrot, csak rozs vgy teljes kiörlékű kenyeret eszek, meg sok natúr joghurtot.

A bugyikat akkor innentől kivasalom.

Annyira unom már:( nem lehet amugy h s ok gyógyi miatt kikészült a hüvelyem és most nem képes helyre állni?

2021. júl. 25. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hét nem sok idő. De, lehet hogy kikészült. Használd a flóra visszaállítót is akkor is ha nem látod hogy használ.
2021. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, sikerült kikezelned magad? Én 4 éve szenvedek és újra visszajön, már tanácstalan vagyok :(
2021. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!