Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húslészerű (színű)folyás, ami...

Húslészerű (színű)folyás, ami darabos, túrós állagú, az méhnyakrák? Viszketés is van, az elején fehér darabos volt, nagyon csípett, viszketett, azóta nem csíp, alig viszket, viszont jött ez a húslé...

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvost kéne inkább megkérdezni, gondolom itt senki se tanulta ezt évekig hogy tudja a választ. Ha bármi gondod van mindig az orvost kérdezd meg, nem az internetet.
2020. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom néhàny csepp vértől olyan.

Valami bakteriàlis fertőzés lehet, menj orvoshoz amint tudsz

2020. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Trichomonas is rózsaszínű folyással jár, lehet gombás fertőzés, de menj orvoshoz.
2020. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nem jutottam el meló miatt orvoshoz, de igyekszem mihamarabb, kicsit parázom is. Egyébként semmim nem fáj, csakmkét hette csípett ott
2020. máj. 28. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Nekem volt Trichomonas.

Az eszméletlen mennyiségű folyàssal jàr, és borzasztó viszketéssel. Nem kívànom senkinek.

2020. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nkm két-három hete viszketett, viszont vészesen sok cucc nincsen. Te mennyi idő után gyógyultál ki?
2020. máj. 28. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító lesz, de így el tudod képzelni... Tisztasàgi betétet hasznàltam, egyre nagyobb méretűt. Napközben többször kellett cserélnem. Reggel ébredés utàn olyan érzés miutàn felàlltam az àgyból mint menszeszkor, szabàlyosan folyt. A legvégén fürdés előtt màr meztelen voltam folyt le a bàbszàramon..

Kaptam gyógyszert 5szemet kellett egybe bevenni, szinte màsnapra jobb lett a helyzet.

De kB 1 hét múlva újra kezdődött. Visszamentem, kaptam megint gyógyszert, utàna kB 3 nap múlva teljesen elmúlt. És azóta nincs ilyen bajom.

Egyébként a Trichomonas egy egysejtű ostoros, làthatatlan, de a viszketést az okozza hogy ezek a kis izék mozognak.

A pasit is kell kezelni.

2020. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uh, én neki is mondtam, mikor először jött a dolog, egyébként ő rajtam kívúl senkivel sem volt, valamit beszedhettem. 30 évesek vagyunk. Neki nincs tunete, de azt olvastam, hogy a pasiknál sokszor semmilyen tunet nincs. S úgy volt, ahogy te mondtad, elmúlt, újra kijött,elmúlt, és újra. Azt hittem meghalok, úgy csípett, viszont most ez nincs.
2020. máj. 28. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen pasiknàl sok dolog tünetmentes. Az én pàromnak sem volt semmi, de megkapta a gyógyszert ő is.
2020. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!