Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Tényleg lehet strandolni tampon nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 25. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Cosmopolitan….az új nőgyógyászati szaklap🤦‍♀️
2021. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nyilvan a vizben nem latszik, de amint kijossz, latszik majd a bugyidon, esetleg ott fog folyni a labadon a cucc.

Na meg a masik dolog, hogy ilyenkor nyitva a mehszaj, sokkal hajlamosabb vagy elkapni fertozeseket, nem kene kockaztatni szerintem.

Na meg egyebkent is, fuj mar :D No vagyok, de egyszeruen eldobom az agyam, hogy mennyire igenytelenek tudunk lenni neha, komolyan. Ha nem szereted a tampont, akkor nem mesz vizbe, ennyire egyszeru.

2021. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Sosem használtam még tampont. Amikor erős a vérzés, akkor általában olyan rosszul is vagyok, hogy amiatt se mennék be a vízbe. Amikor gyengül a vérzés, ragasztok egy tisztasági betétet a fürdőbugyira a biztonság kedvéért, utána rögtön átöltözöm. Ha még gyengül a vérzés, akkor már azt sem. Egyébként soha nem lett még vérpötty se a bugyin, se a lábamon nem folyt.
2021. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Tudtam, hogy vannak emberek, akik beleszarnak/hugyoznak a vizbe, talan valahol azt is tudtam, hogy nyilvan van, aki belemenstrual, de ez undorito. Raadasul betettel, ami szepen szet is azik, fuj!!!!!
2021. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

#4 ha elolvastad volna a cikket, tudnád, hogy a menstruáció nem folyik bele a vízbe. A betét se ázik bele, utána leveszem, nincs róla leázva semmi.

Viszont a gyerekek valóban belecsinálnak a vízbe mindenfélét, ha zavar, ne menj a közelükbe.

2021. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Elolvastátok egyáltalán a cikket vagy csak ideböfögtök?
2021. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez úgy hülyeség, ahogy van. De aki olyan igénytelen tahó, hogy tampon nélkül úszkál az megérdemel egy jó kis fertőzést.
2021. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Lehet kapni olyan tampont, ami kifejezetten furdőzéshez használható. Ez sem kifelé nem enged semmit, és befelé sem .

A havi verzésnél nyitva van a méhszàj. Nálunk még általános iskolába is tanították, hogy amikor menstruálsz a kádba sem lehet beülni, mert könnyen fertőzést lehet kapni, ami nem feltétlenül jelentkezik azonnal, vagy tünetekkel. Ma már nincsenek ilyen felvilágosító órák?

A betét mivel igencsak "nedvszívó " mint tudjuk (különben használhatatlan lenne menstruációra is, és valószínűleg még mindig vattát használnánk mint nagyanyáink) így sok vizet szív magába, amiben vannak jócskán baktériumok és más egyéb finomságok..mivel a méhszaj is nyitva, teljesen mindegy hogy már csak kicsit vérzünk-e vagy sem, ezért bármikor össze lehet szedni egy kis gombát, bakterialis fertőzést, nyitva marad a méhszaj, jön a fincsi kis méhgyulladás , amitől azt érzed, hogy jobb lenne inkább meghalni, amikor falfehér arccal terdelsz az ágyon mert semmilyen más pozícióban nem tudsz létezni, patakokban ömlik rólad a víz, és a nyöszörgésen kívül más hangot nemigen tudsz kiadni.

De a szervezet sokmindent kibir. Egy ideig.. te tudod.

2021. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso

Elképesztő, hogy ezt is van aki "lepontozza".

Tényleg ennyire visszafejlődött az emberi intelligencia? Vagy ezek az emberek átbukdácsolták a biológia órákat?

Menjetek csak csináljátok. Megérdemlitek. Felfordul a gyomrom.

2021. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!