Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandolni tamponnal?

Strandolni tamponnal?

Figyelt kérdés
Mennék strandolni , de épp megjött. Tamponnal ajánlatos vízbe menni?

2017. aug. 6. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Még tamponnal sem. Nem egészséges rád nézve sem, és undorító is. Viszont van "intim strandtapasz". Keress rá Google ba
2017. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan bemehetsz tamponnal a vízbe.
2017. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha amúgy hajlamos vagy hüvelyi fertőzéseket összeszedni, akkor semmiképpen sem ajánlanám.
2017. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nyugodtan. 20 éve úgy strandolok olyankor, soha semmi gondom nem volt tőle.
2017. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy intimkehely
2017. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mártózni egyet meg lehűteni magad nyugodtan beülhetsz a medencébe egy kicsit. Nagyon az úszást meg ugrálást meg mozgást nem ajánlanám, mert könnyebben jut víz a hüvelyedbe illetve a tamponba, ami fertőzést okozhat. Meg fontos, hogy gyakrabban cserélj, egyrészt hogy a baleseteket elkerüld, másrészt hogy ne legyen fertőzés belőle. Mondjuk én az első 2-3 nap nem nagyon mennék vízbe, de csak mert eléggé félek, hogy átvérzek. De ha neked az első nap gyenge, akkor szerintem nyugodtan.
2017. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Imtimtölcsér/intimkehely. Azzal nem kell aggódni a strandon se. Én egész napokat wellnesseztem át vele, szauna, úszás, jacuzzi... semmi probléma nem volt.
2017. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!