Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tobb mint egy hete csinaltam...

Tobb mint egy hete csinaltam ket db tesztet x epilt ahogy ra pisiltem egybol ki mutatta a ket csikot es eros csik volt. De visszont most a mai nap folyaman elkezdtem verezni egy kicsit ez normalis vagy akkor meg sem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a vérzés.Menj el orvoshoz mert ezt itt senki sem tudja neked hogy terhes vagy e?Mondjuk ha a 25-ös x epil pozitív lett az már baba elvileg.

Hcg vérvétel kellene először mert az ultrahang lehet semmit se mutatna ha egy hete volt pozitív a teszt.Magán laborban 3-4000 Ft ez a hcg vérvétel és már tudnád is hogy mi a helyzet.A vérzésre visszatérve lehet progeszteron hiány okozza és csak felírná az orvos és megszűnne vagy a vetélés kezdete is lehet de nem kell megijedni mert nem biztos

2021. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshoz.
2021. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz kellene menni, és úgy kiderül, hogy mi van. Vérezgetés előfordulhat, sokszor az a beágyazódás jele, gyakran érezhető ilyen csipkedő, szurkáló érzés.

Ha sokat vérzel, az rossz jel.

2021. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor meg csinaltam egy hete a tesztet akkor elote 8 napja kesett mar. Meg csak egy ket csep van. Mellem is egyepkent faj a melbimbom mar mashogyabban nez ki mint eddig elkezdet ilyen feher poty lenni rajta de csak amibol szopik ugye a baba. Meg gorcsol a hasam de a teszt eros volt meg inkabb ilyen rozsaszines a verzes
2021. júl. 26. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Orvoshoz eljutottál már, vagy még mindig otthon ücsörögsz abban a hiszemben, hogy magától elmúlik a vérzés?
2021. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mentem el. Mert mar pl nem is verzek. Akkor vereztem egy kicsit de mara mar semmi sincsen de ket het mulva megyek akkor tudok elmenni addigra van idopont

Q

2021. júl. 27. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen írd majd meg mi van veled ! Köszönöm
2021. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal tegnap. Kiderult hogy 8 hetes vagyok meg 6 nap. Egesseges azt monta a doki
2021. aug. 17. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!