Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CLOSTYT +DUPHASTONT kaptam,...

CLOSTYT +DUPHASTONT kaptam, mert babát szeretnénk, Tegnap elkezdtem szedni a duphastont, de csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Az orvosom tegnap előtt meg se vizsgált úgy írta fel, mondván 3hete látott uh-on úgy sem lehetek terhes még?

Figyelt kérdés

Voltam hormosnos vizsgálaton 3hete akkor voltam hüvelyi uh-n,a doki nem látott semmit,és most úgy írta fel a gyógyszert hogy nem nézett meg engem.azt mondta szedjem a duphastont 10napig,aztán ha megjött akkor a closty 5 napig,aztán menjek vissza uh-ra,hogy megnézze a tüszőimet.De nekem olyan furcsa gondolatom,érzésem támadt,ezért a gyógyszereket kiváltva vettem egy qupido tesztet is.Tegnap bevettem az első adag duphastont,és este megcsináltam a tesztet,pozitív lett.Ma veszek egy másikat is,azt is megcsinálom,mert nem bírok magammal.

Jaaaaaaaaaaaaj,most akkor nem tudom mi van.Ha tényleg itt a baba a pocimban akkor is meghozza ez a gyógyszer a menstruációmat?Aggódom!Mondjuk volt már máskor is pozitív tesztem mégsem látott terhességet a doki,de mi van ha most tényleg sikerült?

Mit csináljak?Segítsetek!


2010. júl. 8. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Hu kicsit bonyolult nekem:)

Én is szedtem a duphastont hogy megtapadjon a baba,nekem abba kellett hagynom a 25-dik ciklusnapomon és a 30-dik napon csináltam tesztet ami pozi lett és mindjárt elkezdtem szedni a doki tanácsára a Duphastont ujra hogy szinten tartsa a hormonomat.Szedjed a duphastont ha pozit teszteltél de a dokidat mindenképp kérdezd meg.

2010. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se hagyd abba a Duphastont! Nekem már akkor írták fel amikor terhes voltam, hogy nehogy elmenjen a babóca. Ha meg a mostani teszt is pozitív akkor menj vissza a dokihoz, hogy pozitívat teszteltél! Akkor sztem már megvizsgál!

Sok sikert, kívánom, hogy baba legyen!

2010. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Szorítok hogy Baba legyen!

2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!