Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elkerülni az...

Hogyan tudnám elkerülni az uszodában elkapható hüvelyi fertőzéseket?

Figyelt kérdés
Tampont nem szívesen használnék, mert még szűz vagyok, és állítólag nehéz úgy felhelyezni (főleg ha nem menstruálok), meg egyébként is kellemetlen. Olvastam valahol egy gyógynövényes szappanról, ami jó megelőzésnek, de a nevét nem írták. Nem ismeritek? Vagy bármi más gyógyszert, kenőcsöt (lényeg, hogy ne feldugni kelljen) tudnátok ajánlani?
2010. aug. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

tampont használhatsz akkor, ha szűz vagy, nem lesz semmi bajod...nem is értem, h lehet, h valaki mg ezt hiszi??XD

Viszont nem szabad akkor használni, amikor akarod, csdak mensi idején.

A szappan nevét én se tudom

2010. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.

Úgy tudom, létezik olyan tampon, ami kifejezetten arra való, hogy az uszodában elkapható fertőzéseket meggátolja. Szűzként egyébként is nehéz egy ilyet felhelyezni, menstruáción kívül meg gondolom még sokkal nehezebb. Ezért nem akarom.

2010. aug. 28. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor használj tampont, ha menstruálsz! Ha bármi panaszod van, viszket vagy csíp a puncid, fáj a hasad, menj inkább orvoshoz!
2010. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. ezt a fertőzéses tampont én úgy tudom, h még csak fejlesztik
2010. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!