Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjem leborotválni az alsó "...

Merjem leborotválni az alsó " szekciót "? Úgy hallottam, hogy fertőzéseket könnyebben el lehet kapni, azt meg ugye nem szeretném.

Figyelt kérdés

Eddig nem csináltam semmit,csak megigazítottam. Koromat nem írom le, mert a csak hülyülni feljáró egyénektől kapnék a fejemre.

Köszi !


2010. dec. 16. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
nem kell leírni a korodat mert így is látszik h 12 éves vagy. majd ha 18 évesen elkezdesz élni nemi életet akkor borotváld le
2010. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 12 éves, ha nem tudsz használható infót mondani, ne válaszolj.

Köszi !

2010. dec. 16. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs korhoz kotve, ugy hogy nem fontos az, hogy mennyi idos vagy.

En biztosan, hogy tapasztaltabb vagyok, igy azt ajanlom, hogy ne borotvald le, mivel erosebb szorzetet fogsz kapni es viszketni is fog, mivel az uj szor mindig belefog akadni a fehernemudbe pl.

Ha tul hosszu a szorzeted, akkor lehet olloval fazonra vagni, s amikor zavar, mivel tul sok a szor, akkor "bikini" vonalat tudsz leszorteleniteni. Ezt lehet kremmel, vagy pedig gyanta csikkal, amit lehet kapni az uzletben.

2010. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ. Azért írtam le, emrt általában rá szoktak kérdezni a korra.

És a fertőzésekkel mi a sztu ?

2010. dec. 16. 17:27
 5/12 A kérdező kommentje:
*szitu
2010. dec. 16. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
új borotvával igen, a férj szakállgyulladásosával nem.
2010. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt is leborotválják a szülésznők a szülő nőnek. Biztos nem azért, hogy szándékosan megfertőzzék. Te mit gondolsz?
2010. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kopasz vagy vagy pedig originál állapotban, a fertözés gyakorisága nem változik, semmivel sem kapsz többször el valamit, feltéve, hogy rendesen tisztálkodsz.

Ha nem érzed nagyon fontosnak, akkor viszont várj meg vele, mert - ahogy valaki már irta, ettöl erösödik a szörzeted, és egyre nehezebb lesz megszabadulni töle.

2010. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké, köszi. Végülis csak azért kérdeztem, mert itt is azt mondják, hogy a nődokik szóltak a borotválásért, hogy nem véletlenül van ott.

Köszi mindenkinek !

2010. dec. 16. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a tisztálkodási szokásaimon soha semmit nem változtatok, de viszketés mindig akkor jön elő, mikor hagyom megnőni a szőrt.


Én egy remington fazonírozót ajánlanék neked, azzal lehet hosszt is állítani, de "nullázó" fej is van hozzá, nekem is ilyen van, csak régebbi kiadású, én szeretem.


[link]


Ettől függetlenül van sima borotvám is itton, meg epilátorom, de ez a legkényelmesebb.

2010. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!