Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdei túra: Lehet valami...

Erdei túra: Lehet valami problémám a következőből? Csinálta már más is hasonlóan?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk egy csapattal erdőbe/hegyre egész napos túrára. Nem ülünk be sehova, így WC se lesz útközben, a természetben pisilünk.

Én magam természetszerető vagyok undorítónak találom, hogy a pisis zsebkendőket eldobáljuk, úgy vagyok vele, legalább én ne dobáljam el ezért én azt csinálnám, hogy inkább betétet teszek be, hogy ne kelljen papírral törölni pisiléseknél. A kérdés, lehet ebből valami problémám, hogy nem törlök, hanem betéttel "védem ki" hogy ne maradjak pisis? Pl. egészségügyi? Csinalta már más is hasonlóképpen? Milyen betét érdemes, elég a tisztasági? (Egész napra sose szoktam menni, máskor kibírom pisilés nélkül, vagy beülünk étterembe és ott megyek el mosdóba, most viszont egésznap leszünk és nem ülünk be sehova)

Negatív kommenteket nem kérek! Köszi!



2021. júl. 27. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Pfúj, ez gusztustalan. Könyörgöm vigyél magaddal zsebkendőt, és miután kitörölted magad, tedd be egy zacskóba a pisis zsepit, és ha valahol látsz egy kukát, abba dobd bele. Ne legyél már ennyire igénytelen, hogy a saját húgyos betétedben jársz-kelsz egész nap, pfejj! 🤮
2021. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel magaddal egy zippes nejlonzacskót es abba gyűjtsd a hasznalt zsepit. Abbol se szag se nedvesseg nem jön ki.
2021. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pisi steril ami kijön, de nagyon hamar el kezd bomlani, olyan fertőzést kaphatsz, amit hónapokig tart kikezelni. A zsebkendő ráadásul papír, könnyen lebomlik, nem úgy mint a betét műanyag rétege, ha már a környezetért akarsz tenni ezt is vedd figyelembe.
2021. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbánatni, de legyél már kicsit logikusabb gondolkodású. 🤨 És ha nem csak pisilned kell majd..? Vigyél zacskót, tedd bele és az első lehetőségnél kukázd. Vagy hagyd ott, mint ahogy a #3 írja, lebomlik.
2021. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Undorító. A zsepit meg dobd el, fedd be levéllel és probléma megoldva.


Bohóckodhatsz betéttel, aztán a fél életed rámegy, mire kikezelnek a húgyúti fertőzésedből, plusz 2-3 alkalom után már bűzleni fogsz.

2021. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Amellett hogy ez rohatd undorító, még sokkal környezetszennyezőbb is mintha csak simán eldobnád a zsebkendőt ami lebomlik.


Amúgy viszel egy nagy flakon vizet meg egy kis törölközőt.

Kézzel megmosod, megtörlöd és kész.

2021. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!