Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Herpesz jött ki a vaginámon,po...

Herpesz jött ki a vaginámon,pont a hüvelybemenetelemnél legelöl,bal jobb oldalt is kivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Nagyon fájdalmas a pisilés is,fáj nagyon folyamat kenegetem krémekkel ,be is van nagyon dagadva,ma voltam nőgyógyásznál,be*zartam annyira fájt mikor benyúlt megvizsgálni,kaptam rá kúpot is,de fogalmam sincs hogy fogom feltenni,nagyon összeszűkült,pisilésnél ugyebár rettenetesen csíp,a krémek azert enyhítenek rajta,valami jó tanács? A páromnak semmi baja sincs,nekem 1-2hete volt afta holyagom a nyelvem alatt,azt mondta az orvos lehetséges h áttérjedt a nemiszervemre,ez lehetséges?

2021. júl. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem evek ota minden honapban van afta a szamban, de meg soha nem terjedt at mas testreszemre. Bar ha orvos mondta, akkor ezek szerint lehetseges.
2021. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy az a két lehetőség van hogy vagy a páromtól,vagy úgy kaptam el hogy átterjedt máshova,de mivel a páromnak semmi baja hála istennek,így csak ez az egy lehetőség maradt:/
2021. júl. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!