Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet 25 évesen már egy...

Hogy lehet 25 évesen már egy visszerem? Nem túl korai ilyenkor?

Figyelt kérdés
És mit tegyek ellene?

2021. júl. 29. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen fiatalon kijön az genetika. Nekem is van ismerősöm aki így járt. Tenni ellene? Semmit. Mozogni. Aztán ha nagyon csúnya lesz vagy fáj érsebésznek megmutatni.
2021. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mozogni mozgok, rendszeresen sportolok, hideg-meleg váltózuhanyt is csinálok :( Hát igen akkor sajnos ez genetika...majd megműttetem.
2021. júl. 29. 09:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyenkor kezdődött, pedig nincs senkinek a családban, nem vagyok kövér, stb. Biztos valahonnan mégis öröklött a hajlam. Most 36 vagyok, egyre jobban dudorodnak ki, (láb, intim visszér, néha előjövő enyhe aranyér formában:( ) de panaszom (pl. Fájdalom nincs) Nagyjából megbaratkoztam a dologgal. Csak ha egészségügyi oka lesz, akkor műttetem
2021. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Most néztem, hogy van egy Doxilek nevű gyógyszer, kalcium-dobezilátot tartalmaz és erősíti az érfalat, ilyet érdemes szedni. Ajánlom akkor neked is, ha eddig nem tudtál róla :)


Amúgy én sem vagy kövér, sőt kimondottan vékony és mint írtam, sokat sportolok is. Bár nálunk a családban előfordul apai ágon.

2021. júl. 29. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, megnézem!
2021. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak is ilyen fiatalon kezdődött. Ő az anyukájától örökölte. Én nekem szerencsére még nincsenek visszereim.

Sajnos ha genetika, akkor csak sebészi úton tudod eltüntetni. De ha nem annyira durva, akkor szerintem érdemes megelőzni a dolgot, amiben segíthet odafigyelni az étkezésre is. Bár nem tudom, hogy ezzel hogy állsz, csak javaslat.

A mozgásrutinodba a nyújtó jellegű mozgásformák is bele tartoznak, mint pl. Pilates, jóga.


Valamint ez a gép jutott eszembe:


[link]


Én aknéval küzdök és így találtam rá. Elég drága, de nekem az aknéban segít. Anno utána olvastam a technológiai hátterének is, ha érdekel, keress rá te is.

2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 4-es! Nekem egyelőre csak egy van, a jobb sípcsontomat keresztezi, nagy melegben eléggé kidülled vagy hogy mondjam. Szóval igen most a megelőzésen kell dolgoznom.
2021. júl. 29. 18:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, 6-osnak ment.
2021. júl. 29. 18:40
 9/10 anonim válasza:
100%
Én 18 vagyok és már nekem is van pár, szerencsére meg annyira nem túl nagyok de mindkét oldalról megtalálható a családomnál valószínűleg mindkettőnknél genetika
2021. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét oldalról van hajlam :( . Apu is visszeres és anyu oldaláról a mamám és a nagybátyám miatt. 23 éves vagyok, de már egyre jobban látszik :( . Túlsúlyom nekem sincsen...
2021. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!