Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai klimax lenne nálam, ha...

Korai klimax lenne nálam, ha igen akkor az azt jelenti, hogy már nem sok esély van teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Decemberben múltam 38 éves. Már van egy gyerekem, aki szerencsére nagyon hamar összejött a párommal. Nem akar megjönni a menszeszem (nem vagyok terhes), pedig minden hónapban pontosan jött meg. Hőhullám kerülget, fáradt vagyok, nyugtalanul alszom. Szerettem volna még 40 éves korom előtt egy másik gyereket, de most kicsit megrémültem, hogy esetleg korai klimaxba léptem. Nagyon korainak érzem, nem vagyok felkészülve arra lelkileg, hogy 38 évesen már klimaxoljak. :( Tudom, hogy a legtöbb nő 45 felett szokott. Ha tényleg ez az igaz, akkor lehet még esélyem teherbe esnem? Egyébként 11 évesen jött meg a menszeszem.

2021. febr. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, orvoshoz kene menni. Lehet, hogy az, de lehet, hogy nem.
2021. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, vannak hormonok amik jelzik ha elindult valami folyamat.
2021. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem így kezdődik a klimax. Eleinte pont rövidülnek a ciklusok és erősödik a vérzés. Szerintem valami más oka van.
2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyen igazam, csak mesélek valamit a kész-, vagy félkész ételekbe nyakló nélkül becsempészett ízfokozóról. (Kell bele, mert ez adja meg azt az ízt, amivel eladható az áru.) Ez egy Lizin nevű esszenciális aminosav, ami nagy mértékben bekerülve átveszi a Arginin helyét. Magyarul annak az antagonistája. Arginin hiányában csökken a NO koncentrációja, ennek hiányában pedig károsul a kapilláris keringés, ami a simaizmok , s így a legtöbb szervünk működéséhez nélkülözhetetlen. Ez áll a ma járványszerűen terjedő fiatalkori meddőség hátterében.
2021. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nogyogyasz huvelyi ultrahanggal is latja a mehnyalkahartya-vastagsagbol, petefeszkekbol. Es verbol hormonszintet neznek.

De aki gyereket akar, annal hormonokkal kesleltetni lehet, es csak emiatt lehet terhesseg.

2021. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha nem jön meg hétvégén sem elmegyek orvoshoz. Sosem maradt ku még menszesz.
2021. febr. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!