Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon kell pisili és van...

Ha nagyon kell pisili és van rajtam betét, akkor egy keveset bele lehet engedni?

Figyelt kérdés

Nyilván teljes mennyiséget nem, mert annyit nem bír el, hanem olyasmi szituációra gondolok, amikor hirtelen kell pisilnem és nincs WC a közelben, és esetleg épp meg is van ami miatt betétet használok, akkor bele lehet egy kis mennyiséget csurgatni, hogy hátha jobb lesz egy rövid ideig a "közérzet"? (Mensi idején amúgy is nagyon gyakran kell pisilnem)


Ui.: nem perverz kérdés, ne aggódjatok, technikailag kérdezem, hogy lehetséges-e. Csinált-e már ilyet valaki?



2021. júl. 30. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akkora mennyiségű folyadékot nem képes felszívni. A menstruáció nem víz szerű híg folyadék, annál sűrűbb.
2021. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én ha egyszer elkezdek pisilni akkor utána nem tudom túl könnyen abbahagyni. Szerintem esélytelen csak "picit" a betétbe engedni, mert össze fogod magad pisilni. Meg egy pár csepp pisi kiengedésétől még nem leszel jobban, ugyan úgy érezni fogod a késztetést.
2021. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi betétnél ez lehetetlen.. még az inkontinencia betétek (felnőtt pelenkák) se tudnak mindig eleget felszívni, egy sima betétnél rögtön átáznál.
2021. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen igénytelen vagy, próbálkozni lehet, neked kell véres-hgyos gatyával hazamenni :D
2021. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
Hát ez alapból is egy elég gusztustalan ötlet. A betétet nem erre találták ki. Akkor már inkább egy felnőtt pelenka, ha erre vetemednél.
2021. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Átérzem a kínt, épp pms időszak ban vagyok és pl: elaludni is kb. 1,5 óra mert előtte 3x elmegyek pisilni vagy felébredek az éjszaka közepén és onnan nem alszom vissza. :(

Ebben az időszakban állandóan innék sajnos, meg még vizesedem is.



De nem, nem hiszem hogy az ötleted beválna. Én néha bepisiltem kissé, azt felfogta a betét mondjuk. És tudatosan nem tudnék csak úgy az utcán pisilni. Ahhoz minimum meg kell állni és valahogy mindenhogy látványos a művelet.


Nem akartam undi lenni.

2021. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát egyszerű. Próbáld ki otthol hogy hogy menne. És ha be vált akkor csinálhatod is. :)
2021. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha tudod kontrollálni, h tényleg csak egy keveset, akkor persze, engedheted, végülis folyadék, felszívja amit tud. De ne számíts túl sokra. Én, ha egyszer elkezdek pisilni, akkor azt már nem tudom megállítani, viszont ha fel vagyok fázva vagy sok alkoholt iszok, és hirtelen mozdulatnál, vagy hapcizásnál sokszor megesik, h kiszalad pár csepp pisi. Néhány ilyet még el szokott bírni, de nagyobb mennyiséget már nem hiszem... Egyébként meg ki kell próbálni otthon pl fürdőkádba beleállsz, beteszel egy betétet, és belengedsz annyit amennyit gondolsz. És akkor majd meglátod, h mi az ami még belefér stb.
2021. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!