Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi szúró fájdalom lehet...

Alhasi szúró fájdalom lehet attól, hogy keveset iszom és nem megyek mosdóba rögtön ha kell?

Figyelt kérdés

Elég elfoglalt vagyok a nap 12 órájában, és elég gyakran ellenőrzik a munkámat, ez nem kifogás, de emiatt gyakran nem iszom, vagy nem megyek ki új flakon vízért mert ha pont akkor ellenőriznek és nem vagyok ott, elég húzós leszidást kapok. Emellé társul hogy mosdóba is ritkán járok ki, gyakran már csak akkor mikor már fáj annyira kell. Ez lehet baj? Lehet ezért szúrlkéál néha az alhasam? Kérlek ne ítéljetek el, igyekszem mindenhol jól teljesíteni.

(21/L)



2018. máj. 20. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érthető, de nem egészséges, hogy alig iszol és nem mész el WC-re akkor, amikor kell.
2018. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: igen, és fájhat emiatt.
2018. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!