Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Alhasi szúró fájdalom lehet attól, hogy keveset iszom és nem megyek mosdóba rögtön ha kell?

Elég elfoglalt vagyok a nap 12 órájában, és elég gyakran ellenőrzik a munkámat, ez nem kifogás, de emiatt gyakran nem iszom, vagy nem megyek ki új flakon vízért mert ha pont akkor ellenőriznek és nem vagyok ott, elég húzós leszidást kapok. Emellé társul hogy mosdóba is ritkán járok ki, gyakran már csak akkor mikor már fáj annyira kell. Ez lehet baj? Lehet ezért szúrlkéál néha az alhasam? Kérlek ne ítéljetek el, igyekszem mindenhol jól teljesíteni.

(21/L)

Keress kérdéseket hasonló témákban: víz, mosdó, pisilés, vizelés, szakma, munka, szúró, szúrás, fájdalom, alhasi fájdalom

máj. 20. 23:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ez érthető, de nem egészséges, hogy alig iszol és nem mész el WC-re akkor, amikor kell.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 08:47 Privát üzenet
Előző vagyok: igen, és fájhat emiatt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 08:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek csak beképzelem? (lent)
Szokatlan nőgyógyászati tüneteket tapasztaltam, esetleg valaki találkozott hasonlóval? (Bővebben az alábbiakban, kicsit hosszú lett )
Ettől késhet a menstruációm?
23 éves nő vagyok 10 napja késik a menstruációm, puffadok, kemény az alhassam és ha keveset eszek akkor is hízom! Mitől lehet ez menjek orvoshoz? Sokat fáj a hasam, csípőm, forgóim!
2 napja faj a vesem. Ha veszem a levegot bele nyilal. Igy neha tompan faj. A pisiles nem csipett. De nagyon keveset iszok.1l-nel tuti kevesebbet. Es vizet egyaltalan. Meg nem...
Szerintetek lehet baba? Utolsó menstruációm első napja március 9-én volt, párommal 24. -én voltunk együtt! Ma hajnalban arra keltem hogy szurkál a bal petefészkem környéke, azóta...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!