Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális menstruáció alatt...

Normális menstruáció alatt ennyit felszedni úgy, hogy nem változik az étkezésem semmiben?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok l73cm és 62kg voltam egy hete, de menstruáció előtt ami ma jött meg, például tegnap és azelőtt már 64kg voltam.

Semmiben nem változott az étkezésem, nem tudom, hogy ez reális-e. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 31. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ilyenkor mindenkinek nő valamennyire a súlya.
2021. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Normális. Az előző napok étkezése/székelés is +/-1,5 kg-ot számít a mérlegelésben. Plusz fél liter víz az 0,5 kb, ha ivott az ember előtte.
2021. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez normális.Nincs ezzel semmi gond.Lemegy magától mert 1-2 kg az semmi mert víz is lehet vagy bármi.Mindig annyi mozog le-fel
2021. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mivel menstruáció előtt és alatt a szervezeted visszatartja a vizet, így teljesen normális.
2021. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez viz, utana sokat pisilsz, hirtelen megy le.
2021. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki megtapasztalja. Érzem is azt a diszkomfortot a nagy hasamon, hogy ez "nem lehet az enyém, ez nem hozzám tartozik". Menthetetlenül hurkásabb vagyok akkor, kerülöm is a mérleget a mentális egészségem érdekében. Utána, amikor "elapad", már valamivel jobb.
2021. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!