Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan növeszthetnèm zem meg...

Hogyan növeszthetnèm zem meg a mellem minnel hamarabb?

Figyelt kérdés

16 vagyok és még nem hordok mell tartót és en ezt cikinek érzem! Kérlek segítsetek. Ja és a masszast ne irjatok mert az nem vált be.

Előre is köszi!


2021. júl. 31. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szépen és nőiesen fogalmazok: biológia 1. Leülhetsz tovább tanulni.


A mellméret genetika kérdése. Plusz, ha vékony vagy, akkor ne várj hatalmas melleket. Hízzál meg, vagy reménykedj, hogy genetikailag nőni fog még valamit.


Az ilyen masszázsok és trükkök, kamuk. Nem létezik csodaszer.

2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Genetika. Vagy mellimplantatum. Ha kicsi a melled, attol meg lehet okos lany, de te nem tunsz annak.

Inkabb ulj le a tankonyv ele tanulni.

2021. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok, és nem hordok, csak ma muszáj..

Akkora, amekkora, nem tudod növeszteni.

2021. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hízni kéne. Egyébként szoptatástól nőni fog. 35 éves koromig két pattanás volt, de irgalmatlanul sovány voltam, szerintem ezért nem működtek a hormonok, a menzim is később jött meg, mint a többieknek (14 évesen). Híznom kellett volna. Viszont szülés után már emberformám volt és a szoptatástól megnőtt, azóta végre van mellem.
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
El nézest aki azt irta hogy üljek le a tankönyv elé azzal tisztazni szeretnem hogy attol hogy pl nem irok ekezetesen az azert van mert nincs kedvem ugy irni a biologiaval pedig amugyis nehez dolgom volt. Ès ha szeretnétek le fotózom nektek minden 1es bizonyítvanyom ès nezzetek meg hogy minden évben ki tűnő voltam.
2021. aug. 1. 00:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kitűnő tanuló vagy, még nem fog megnőni a melled. Szedj foggátlót, attól nőHET, vagy ha anyagilag belefér, akkor plasztikai úton végigjárhatod a témát. De arra készülj fel, hogy az nem lesz leányálom. Két munkatársamnak is van mellimplantátuma, mindkettő elmondta, hogy baromora fájdalmas volt a tortúra. Nem mellesleg a korodból kifolyólag sem biztos, hogy megműtenének.
2021. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Plasztikai(vagy egyéb ilyesmi) műtétet vagy be avatkozast nem szeretnek és fogamzasgatlotsem szednek annyira de azert köszi.

Ui:azt h kituno vagyok/voltam mindigis azt azert irtam mert belem kötöttek.

2021. aug. 1. 06:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagy kitűnő, ha az alapvető biológiai, női dolgokhoz segg..h.lye vagy. Így nehezen tudom elhinni, hogy 5-ös vagy bioszból.

Anyukáddal is leülhetnél az ilyenekről beszélgetni. Nem ciki odamenni hozzá.

2021. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem értitek meg hogy most nem ez a lényeg??!

Na m1 anyámmal meg nem ülök le ilyenrol beszelgetni mert nallunk ez tabu.

2021. aug. 1. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ékes példa hogy ész nélküli magolással is lehet kitűnő bizonyítványát szerezni. Szomorú.
2021. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!