Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan növeszthetném meg...

Hogyan növeszthetném meg hosszúra (derékig) a hajamat?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy mindig hosszú hajat akartam de sosem vártam míg meg nő teljesen.:S Általában válltól max 3-4 cm-el volt mindig hosszabb, és akkor levágattam. Most is rövid a hajam, de most nem akar egyáltalán nőni. Pedig kb 3 hónapja voltam utoljára fodrásznál.

Hogy fokozhatnám a növekedést?Mivel? Még azt leírom,hogy nekem vékony szálú a hajam, sajnos, nem elég dús.


Lehet sosem lesz hosszú a hajam?

Tojássampont használok,házilag. És nem festem a hajamat, csak hennával de az is eredeti. És az ugye gyógynövény,eredetileg.

Semmit nem használok se bolti balzsamot, se sampont, hajvasalót sem. Egészségesen étkezem úgy nagyjából, próbálok efelé hajlani, hogy minél egészségesebb legyek.


(Bánfi nem használ, a hennától pedig csak dúsabb lett a hajam.)


2011. okt. 28. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
a haj lassan nő, három hónap alatt nem látszik meg ha nőtt sem, szóval nyugi, biztosan nőni fog, csak türelmesebbnek kell lenned :)
2011. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt nem írtam oda, hogy nekem meglátszott régen már 3-4 hónap után is, hogy nőtt sokat.

sokszor csak ennyit kellett várni, hogy újra olyan legyen mint a régi.

2011. okt. 28. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
igaz nem vágattam túl sokat sem.max 4-5 centiket.
2011. okt. 28. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A sörélesztő talán segít, sokaknak nő tőle gyorsabban a haja.
2011. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá 1-2 hetente Ricinusolaj pakolást. Langyosan kell feltenni, betekered nejlonnal (akár reklámszatyor) arra törölközőt, és egy óránál előbb ne mosd le. Szép egészséges is lesz tőle a növésen kívül. Mellesleg szempillára is jó.
2011. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a csalal teaja is nagyon jo ,korpas,toredezo,zsiros hajra,,,meg a kopasz fejen is kino tole a haj,minden napi hasznalattal/persze az 1-2 honap kitartassal.eloszor ugy nez ki ,mindt a frissen kikelt csirke szaradas utan,de aztan megerosodik/a ricinust en is hasznaltam a szempillamra,valamikor regen.dus,es hosszu volt tole.persze nem no a vilagban az sem...
2011. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem biztos, hogy neked is hatásos a henna meg ez az egész natúr hajápolás, mindenkinek más a haja. Az is lehet, hogy téged pont ez hátráltat. Most nem azt mondom, hogy vasald agyon és fesd kémiai festékekkel, csak cserélj sampont, pl Alverdére. (Nekem a henna télen havi 3-4cm-et, nyáron akár 5cm-t is növeszt, de csak szerencsém van, meg eleve gyorsan nő.)
2011. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!