Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért a nőknek kell szedni a...

Miért a nőknek kell szedni a fogamzás gátlót?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom a kérdést,de most szedek fogamzás gátlót a párom miatt,de hányinegerem van tőle (benne van a mellékhatásokba) úgy unom (nem hajlandó a párom gumit húzni). Férfiak miért nincsen gyógyszer ami a spermiumok termelését állitja meg . Miért a nőknek kell ezzel bajlódni? Ők meg jól érzik magukat és élvezkednek. Úgy unom már
2021. aug. 1. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem KELL. Ez a te döntésed. A pasid pedig nagyon önző... Inkább nézi hogy rosszul vagy a tablettától, csak mert neki kényelmetlen a gumi? Ki is dobnám, nemhogy még gyógyszert szednék a kedvéért...
2021. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom mennyire szeret a pasid ha még ennyit sem hajlandó megtenni érted
2021. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért vagy együtt egy ilyen emberrel? Ha ennyire tart téged, akkor milyen jövőt képzelsz el mellette? Vagy csak legyen oénze meg rakjon meg, a többi nem számít?

Egyébként kifejlesztették a férfi fogamzásgátlót is, ugyanolyan mellékhatásai voltak, mint a nőinek, ezért nem engedélyezték, mert "vállalhatatlan" :))

Én kifejezettem nem akartam, hogy a barátnőm bogyót szedjen (már a feleségem).

2021. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

A probléma nem a fogamzásgátló tablettával van, hanem a párod hozzáállásával. Szerinted mennyit érsz neki ha akaratod ellenére rákényszerít egy olyan dologra ami az egészségedet veszélyezteti. Még ennél is nagyobb probléma hogy hagyod neki. Önbecsülés? Egészség? Tisztelet?

Gondold át merre billen az a mérleg a kapcsolatotokban. Illetve hogy ér-e neked annyit egy ilyen ember, hogy szrul legyél miatta.

2021. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Én olyannal nem szeretnék együtt lenni akinek a farkán a csiki fontosabb mint a közérzetem és egészségem. El se todom képzelni hogy hagynám hogy a partnerem így veszélyeztesse az egészségét.
2021. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Létezik más módszer is; nem kell rögtön a hangulatot kelteni.
2021. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Külföldön már van pasiknak is.


De ne legyél ilyen emberrel.

2021. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Itt most mindenki a pasit fikázza...

Pedig az állás 1:1 - a nő nem akar gyógyszert, a férfi nem akar gumit.

Továbbra is úgy gondolom, hogy ez nem más, mint hangulatkeltés a párja ellen. Van még számos más módszer is a védekezésre; eelőbb-utóbb meglesz az, ami mindkettőjüknek megfelel.

6-os voltam.

2021. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
#8: Van egy nagy különbség. Aki nem akar gumit, az kényelmi okból nem akarja. Míg a gyógyszer full bekavar a hormonháztartásba, és igen komoly mellékhatásai lehetnek.
2021. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Sok más védekezési módszer nincs. Talán a pesszárium spermicid kombináció. A méhbe rakott eszközöket nem is akarom megemlíteni, tartós gyulladást okoznak a méhben, kész horror.
2021. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!