Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig óvszerrel védekeztünk,...

Eddig óvszerrel védekeztünk, mostanság gondolkodtam el a tablettán. Dokim Yasminelle-t írt fel mindenféle vizsgálat nélkül. Az első doboz során a hirtelen hormonlöket okozhat hányást, rossz közérzetet, egyéb mellékhatást?

Figyelt kérdés

Hosszútávon vannak hátrányok?

Hüvelygomba, szárazság, libidó csökkenés?


Sok nőt hallok, akinek bevált, de az ellentábor is hangos.



2021. aug. 1. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Engem eléggé megviselt. Azóta semmilyen hormonális cucc, se spirál, se gyűrű, se pesszárium, se semmi ilyesmi. Csak óvszer. Akkora differencia nincs, hogy megérje szenvedni.


Ráadás poén, hogy három gyereket is ismerek, akik fogamzásgátló szedése alatt fogantak. 5-10 éve szedte mindhárom nő, mindennap rendesen, ahogy az le van írva, dokihoz folyamatosan jártak. Mégis becsúsztak a bébik.


Ismerek még egy nőt, 60 kiló sem volt, mikor megismerkedtünk. Elkezdte szedni a fogamzásgátlót, közel 90 kilóra felcsúszott a súlya. :) Pedig semmin nem változtatott.


Nálam megölte a szexuális vágyat, pedig mindig elég aktív voltam, élénk fantáziával. Aztán jött a szárazság, abból a vulva felületén sebek, állandó hüvelygyulladás. Elkezdtem hízni én is. A hangulatom is ingoványos talajra került, elég hullámzó napjaim voltak, pedig ez soha nem volt jellemző rám. Nem is szedtem sokáig, annyit nem ér az egész.


Úgy meg főleg nem, hogy nekem többségében női partnereim voltak mindig is.

2021. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Te vizsgálat nélkül beszeded azt a szrt? Gratulálok...


Válts orvost, aki legalább egy vérképet néz neked, véralvadási faktorral, ha mást nem is.

2021. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt a vérvételt kérni kell tőle? A véralvadási faktor kimutatja ha nem szedhetem?
2021. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!