Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa állagú menstruáció...

Furcsa állagú menstruáció lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa menstruációm volt a múlt hónapban, most meg se akar jönni.. Félek hogy terhes lennék.

Barnás volt és furcsa nyálkás..van esély h terhes legyek?



2021. aug. 2. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha védekezés nélkül szexeltetek akkor igen van
2021. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, valamilyen fertőzést kaptál el, esetleg más is lehet... Vegyél terhességi tesztet és irány a nődoki
2021. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ szexeltél-e, illetve védekeztél-e.
2021. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Június 15én volt aktus, aztán nagy nehezen 27én megjött ezzel a furcsa állaggal..most 25én kellett volna jönnie, de semmi,a hasam fájdogál de ennyi. Védekezés volt..félek hogy mégis terhes lennék..
2021. aug. 2. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Tesztelj aztán ki derül
2021. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, de negatív.. Fogalmam sincs milyen problémám lehet.
2021. aug. 3. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Sokan tapasztalnak hasonlót Covid oltások után is.

Csinálj még egy tesztet.

Terhességen kivül pedig nagyon sok más dolog lehet még. Ha védekeztetek(nem megszakítással) akkor szinte kizárt.

2021. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Védekeztünk óvszerrel. Nem hinném én se hogy terhes vagyok, hiszen nincsen semmi tünete vagy jele. Előző hónapban is megjött.. Oltást pedig nem kaptam, az is ki van zárva.
2021. aug. 6. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az időjáràs is nagyon betud kavarni. A menstruációra szinte tenyleg minden hatàssal van.
2021. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül nagyon nehezen, ma megjött, ha jól számoltam 17 nap késéssel.. Fogalmam sincs miért van ez.
2021. aug. 10. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!