Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trombózishajlam vizsgálatot...

Trombózishajlam vizsgálatot életünkben csak egyszer kell csináltatni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, mert én most voltam trombózispanel vizsgálaton és megjöttek az eredmények. Normál lett mindhárom "faktor" ami azt jelenti az értékelés szerint hogy nincs ilyen trombózis örökletes hajlamom.


Ez változhat 5 év múlva? Érdemes megcsináltatni később is hogy nem-e változik? Vagy ez fixen azt jelenti hogy nem vagyok rá hajlamos?


Egyebként ez azt is jelenti hogy soha nem kaphatok trombózist? Vagy csak kicsi rá az esély?


2021. aug. 4. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
a vizsgálat eredmányei 5 év alatt változhat,meg változhat 1-2-3-4 év alatt is. kivánom,hogy ne legyél trombozisos
2021. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy változna már bakker? Ez genetikai vizsgálat, a genetikád meg nyilván nem változik....
2021. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

És természetesen nem azt jelenti, hogy soha nem fogsz trombózist kapni. Ez csak azt mutatja, hogy van-e olyan genetikai eltérésed, ami HAJLAMOSÍT trombózisra. Ettől még kaphatsz trombüzist, sőt, olyan is van, akinek a hajlam megvan, mégsem kap soha.

A trombózishajlam ezer meg egy tényező függvénye. Ha nincs hajlamod, de mondjuk cigizel, dagadt vagy, elmész egy 10 órás repülőútra akkor simán lehet trombózisod..

2021. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!