Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy megjöjjön végre?

Mit tegyek, hogy megjöjjön végre?

Figyelt kérdés

Minden hónapban 28-30 napra jön meg, mindig kiszámolgatom a nyaralásra de mindig kib.szik velem a testem, 34. napja van és csak pecsételget... évek óta nem tudunk összehozni egy normális pihenést az évben, sírógörcs kerülget megint emiatt.

Vörösbort próbáltam, együtt is voltunk, mellem is feszül, de eszébe sincs megjönni...



2021. aug. 5. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A menzeszed akkor jön meg, amikor esedékes, ezt sehogy sem tudod befolyásolni.
2021. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Kezdj el szedni fogamzásgátlót, akkor megjön mindig ugyanabban az időben a megvonásos vérzés (természetesen csak orvosi konzultáció után). Aki szerint meg a foggátló ördögtől való az szerintem életében nem élt át erős és rendszertelen menstruációs ciklusokat, én 16 éves koromtól kezdve szedem, semmi bajom (most vagyok 20)
2021. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

2-es: pedig éppen a te esetedben "ördögtöl való", mert ettöl csak még jobban tönkremegy a hormonrendszered.

A fogamzásgátló ugyanis kikapcsolja a saját hormonszabályzásodat, és a gyógyszerben lévö hormonok veszik át az irányítást. Emellett a peteérést is leállította, nincs menstruációd, amit annak tartasz, az a gyógyszer által produkált megvonásos vérzés, amnek semmi köze a menstruációhoz.


Emellett a kérdezönek eleve nem ér semmit a tanácsod, mert neki MOST kellene, hogy korábban megjöjjön, és nem fél év múlva kellene tudni a pontos dátumot.

2021. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

2-es, erre csak annyit mondanek, hogy kivizsgalas alapjan, tokeletes eredmenyekkel elkezdtem szedni az orvos altal ajanlott foggatlot, osszesen 9 honapig. Abbahagytam, mert migrent okozott, utana 1,5 evig 3 havonta menstrualtam, azt is gyogyszer segitsegevel, magatol nem nagyon jott meg.

Valakinek bevalik, valakinek nem, bar te is csak 20 eves vagy meg, ki tudja, mi lesz kesobb, foleg, hogy alapbol volt egy problemad, azt a gyogyszer most szepen elfedi, de ha egyszer leallsz vele, rosszabb lesz, mint volt a dolog, erre keszulj.

Viszont netto baromsag lenne csak azert szedni, hogy percre pontosan megjojjon, lehet, hogy te nem erzed meg, de tobb a hatranya, mint az elonye.

2021. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A tablettát szedtem 3 évig, nem 16 ééves korodban érzed a hatását hanem majd 25, de majd megtudod.

Szóval akkor semmi sem segít, csak az ima. Köszi a válaszokat. 😪

2021. aug. 5. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
2es vagyok: ja persze lepontozott az összes nethuszár, én inkább az orvosomra hallgatok mint random ismeretlen gyakoris okoskodókra
2021. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Leírtam, hogy megvonásos vérzésről beszélek, úgy csináltok mintha full hülye lennék, minek kell folyton okoskodni és beleszólni a másik életébe? Én választ adtam, ha nem tetszik a kérdezőnek akkor nem kell alkalmazza, de ti minek okoskodtok??
2021. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Leirtad, hogy megvonasos verzes, es? Ezt mindenki tudja, nem ez a lenyeg :D

Hanem az, hogy ugy adsz tanacsot, hogy meg magaddal is rosszat teszel (fogamzasgatloval kezelsz egy problemat, de ez nyilvan nem fog neki hasznalni), de nyugi, nem most banod meg, hanem majd evek mulva.

2021. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván te itt gyakorin jobban tudod így ismeretlenül is, hogy nekem mi j és mi nem, mint az orvosaim… felesleges ezt tovább folytatni, én itt le is zárom, mert látom megint megszállott fogamzasgatlo ellenző szakemberekhez van szerencsém, akik szerint a homerozes fogamzasgatlo módszer 😂😂
2021. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Annyit meg hozzafűznek, hogy nem egy nőgyógyásszal beszéltem erről, és ráadásul endokrinológus is azt javasolta, szedjem tovább, szóval le lehetne nyugodni a tabi kérdéssel kapcsolatban, semmi bajod nem lesz tőle.
2021. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!