Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett nyàlkás...

Fogamzásgátló mellett nyàlkás vérzés?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

8 hónapja szedem a Mistralt,hogy rendbe hozza a havi vérzésemet.

Szeretném megkérdezni,hogy esetleg más is tapasztalt-e nyàlkás (nem darabos) vérzést fogamzásgátló mellett? Mivel tudom,hogy ez nem igazi menses,aggódok,hogy esetleg nem használt a gyógyszer.

Elvileg nem szabadna,hogy ez előforduljon a tabletta mellett. De lehet(remèlem) rosszul tudom.

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!


2021. aug. 6. 06:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvosom nem elérhető most.
2021. aug. 6. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Fogamzásgátló tabletta szedése mellett is ugyanúgy lehet bármilyen állagú a vér mint egyébként.


"8 hónapja szedem a Mistralt,hogy rendbe hozza a havi vérzésemet."

Nem fogja rendbe hozni. Ugyanis a tabi egy mű ciklust csinál mű vérzéssel.

2021. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem voltam egyértelmű. A gyógyszert a nagyon erős,görcsös vérzésre kaptam,amit rendbe is tett,megszűnt a probléma. Viszont azt nem tudtam,hogy a fogamzásgàtló mellett is lehet nyálka vagy kissé darabosabb a vérzés(azt hittem az csak a nyálkahárta leválàskor jelentkezik,u.n."művérzésnél " nem)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

2021. aug. 7. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!