Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror vagy pimafucort-tol...

Macmiror vagy pimafucort-tol égő bizsrgő érzés lehet?

Figyelt kérdés

Sokadjára visszatérő huvelyi fertőzésem van es mindig macmirort adtak ra. Tegnap szokás szerint feltettem este immár az 5. napom és most reggel megőrülök. Égő, bizsergő kellemetlen érzés , a sírás kerülget. Pimafucort-ot irtak melle amit használok reggel és este 5. napja de tegnap csak Canestent használtam. Nem tudom, lehet túlérzékenysegi reakció? Valakinek volt már ilyen? Vagy mit tegyek?

Azt sem tudom ma használjam-e újból..



2021. aug. 8. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még hozzatennem, hogy eddig ilyen bajom sosem volt..
2021. aug. 8. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A macmirortól 1-2 nap nekem is előfordult, de ahogy napközben távozott belőlem, elmúlt.

Neked enyhült?

2021. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pimafucortnál tapasztaltam ilyet én is.
2021. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pimafucortal kentem magam ma többször és nem volt baj. Reggel macmiror kifolyasa utan lezuhanyoztam és utána elmúlt 2 óra múlva kb de elviselhetetlen égő, bizsergő érzés volt.. Soha nem volt még ilyen pedig használtam sokat macmirort. lehet már nem toleralom jól. Pimafucortnak a tájékoztatoja meg elég sok rossz dolgot ír ezert pár nap es lecserélem inkább Canestenre, ha javulok. Köszi a válaszokat! Ma meg használom majd de előre félek.
2021. aug. 8. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül? Végig tudtad szedni?
2022. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!