Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért volt ilyen a menstruációm?

Miért volt ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés

Majdnem 17 vagyok. Mikor először jött meg a menzeszem (14 évesen) , akkor volt olyan, hogy kimaradt egy hónap és általában mindig egy két hetet késett. Na de utánna már csökkent a késés és már csak pár napot vagy max egy hetet késett. Viszont amióta volt ez az online oktatás, volt úgy, hogy megint kimaradt egy hónap és az utolsó menzeszem első napjától számítva 45 vagy akár 50 nap telt el.


Június 21-kor jött meg, és szokásosan 7-8 napig tartott (az utolsó napokon már alig van). Majd Augusztus 1-jén nyaraltunk, és pont a nyaralás előtti éjszakán láttam a bugyimon egy kisebb barnás/pirosas foltot ami jelezte, hogy elkezdodott. Másnap fájt is a hasam és még mindig csak minimális barna folt volt a betéten. Aznap ezért úgy gondoltam tudok is fürdeni a tengerben. Aztán másnap is csak egy pici volt, utánna meg már semmi.


A kérdésem az lenne, hogy ez normális? Utal valamire? Vagy akár lehet azért nem jött meg rendesen, mert annyira akartam fürdeni a tengerben? (hozzáteszem előtte 5 napig strandoltam egy másik helyen)


Amit még tudni kell, hogy anyukám fiatal korában ugyanúgy volt mint én,neki is mindig késett és csak a szülés után állt be rendesen a menzesze.



2021. aug. 8. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz késés alatt?
2021. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!