Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zuhanyzáskor hogy oldjátok...

Zuhanyzáskor hogy oldjátok meg a tampon/betét dolgot, hogy ne vérezzetek semmit össze?

Figyelt kérdés

Amikor vetkőztök pl. hova teszitek a használtat amíg zuhanyoztok, meg az újat amíg a zuhanyzóban vagytok? Hogy ne legyen vizes?

Az nem opció h akkor készítsem elő, mert akkor a padlóra megy a vérzés de hova tegyem a tisztát amíg zuhanyzok? Illetve a használtat ha nincs a fürdőben kuka? Ki hogy oldja meg?



2021. aug. 11. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Előtte cserélek a wc-ben és úgy megyek zuhanyozni. Vagy kiveszem a wc-ben, elmegyek zuhanyozni, vissz a wc-be és ott berakok egy újat. Nem olyan erős a vérzésem, hogy közben csöpögjön vagy valami, szóval én meg tudom így oldani simán.
2021. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosdó széle. Ha meg mégis lecsöpög, feltörlöm.
2021. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kukába rakom a használtat, a szekrényben van az új
2021. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én mielőtt elkezdenék fürdeni a wc-n ülve kiveszem a tampont,majd olyan gyorsan lépek be a kádba ahogy csak tudok.

Ha végeztem a fürdéssel akkor a törölközővel nem törlöm meg ott lent,mert nem akarom összevérezni a törölközőt. Majd gyorsan visszaülök a wc-re és kész is.

Nekem az első 1-2 napban nagyon erős a vérzésem,de valahogy soha nem vérzek össze semmit szóval nem tudom,hogy mit csinálok jól.😅 19/l

2021. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
500 forint egy műanyag kuka
2021. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem. Amíg zuhanyzol nem kell, mikor végeztél beteszed az újat
2021. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Kiveszem kifobom lezuhanyzok megtörlöm magam ottlent és berakok egyet. Soha semmi nem lett eddig véres
2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Takarítok magam után. Zuhany alatt nekem mindig megindul.
2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
8 akkor a zuhanytálcába megtörölközöl, ott beteszed a tisztát, aztán meg leöblíted magad után.
2021. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás előtt beteszem a betétet a bugyiba,fürdés után ott törlöm meg először meg a lábamat és gyorsan felveszem a bugyit vagy addig odarakok wc papírt és akkor az lesz olyan nem a padló.
2021. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!