Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt/után termálf...

Menstruáció alatt/után termálfürdő?

Figyelt kérdés

Már 6. napja hogy megvan, már a "pecsételő" fázisban vagyok.

Nyaralunk, termál vízben van lehetőségem fürdeni, de nem tudom hogy közvetlen menstruáció után mennyire lenne jó ötlet termál vízbe menni, félek hogy el kapok egy fertőzést, viszont ma meg a holnap lenne az utolsó lehetőség fürdeni.

Ti mit tennétek, esetleg valami tanács?

(tampont nem használok)



2021. aug. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy rendesen mensizel vagy csak pecsételsz. Ha pecsételsz, azt jelenti nincs vége a mensinek. Ha pedig nincs vége a mensinek, nem fürdünk. Igazat megvallva, én még tamponnal se mennék bele, nem kockáztatom az egészségem egy nyaralás miatt. Legközelebb is lesz lehetőség nyaralni, amúgy meg tegyétek olyan időpontra, hogy ne kelljen ezen gondolkozni.
2021. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Termál vízbe biztos nem, ha nyílt víz lenne én belemennék.
2021. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor is elkaptam valami jó kis fertőzést amikor nem volt meg, én nem szivesen fürödnék
2021. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!