Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normalis ez így??...

Szerintetek normalis ez így?? Múlt héten endoszkopos bélpolip mütétem elökészítése során beöntést kellett kapjak. Továbbiak lejjebb..

Figyelt kérdés
A beöntést egy nálam 10 évvel fiatalabb "leány" adta de annyira drasztikusan hogy azt hittem ott "ájulok" el. 2.5iter folyadékot adott be ami rettentöen feszített már felúton is. Hiába kértem hogy hagyja abba mert nagyon feszít, inkabb feljebb tette a kannát és rámszóllt hogy ne nyavajogjak meg még össze is nyomja majd hogy jobban menjen. Szóvátettem a fönövérnek aki azutan egy erös bódító injekciót hozott amit szó szerint a fenekembe vágott,majd gúnyosan megjegyezte "kislányom ez nem szanatorium" Műtéten túl vagyok már annyira nem is fáj de ennek hangot szeretnék adni mert nem hiszem hogy ez így normális. Kinek lehetne ezt jelezni aki foglalkozik is velem?? Segítségetek köszönöm!

#kórház #beöntés #Beteg kínzása
2021. aug. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg létezik a kórházakban betegjogi képviselő. Hogy mennyit ér azt sajnos nem tudom.
2021. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt! Neki az elérhetőségét hol találom meg??
2021. aug. 14. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhetőség elvileg a kórházban van kiírva. De valószínű hogy a neten is meg lehet keresni.
2021. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mély beöntés az ilyen. Nálam egy nap alatt bonyolították le a gyomor tükrözést és vastagbél polip vizsgálatot, a nap végére úgy éreztem magam mintha kibeleztek volna. Emlékszem a dokinő még élvezte is hogy szenvedtem. Mondjuk kedvelem a BDSM-et de ez már éppen súrolta a határokat.
2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mély beöntésnek sem kellene ilyen élménynek legyen..
2022. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!