Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló csere után...

Fogamzásgátló csere után barnázás?

Figyelt kérdés

Másfél hete kezdtem el új fogamzásgátlót szedni, menzesz 4.napján. Kedden múlt el, most megint barnázok, remélem nem lesz rendes vérzés.

Februárban szültem, 4 hónapig szedtem Azaliat, közben megkaptam 2 adag Pfizert. Nem tudom melyik hatására, de még össze vissza vérzek. Most arra számítottam, hogy csak a placebo napokon fogok vérezni. Mennyire normális ez? Menjek orvoshoz, vagy várjak vele?


2021. aug. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Alapbol menstruacio elso napjan kell elkezdeni (ha nem akkor kezded, akkor kiegeszito vedekezes is kell 1 honapig) ez is okozhat zavart, na meg az uj gyogyszer is. En varnek azert meg vele, de ha nagyon nem mulik illetve erosen elkezdesz verezni, akkor orvos.
2021. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen tudom, hogy első nap, de azt mondta az orvosom hogy nyugodtan kezdjem el, de mondta ő is, hogy kiegészítő védekezés kell. Egyenlőre várok, aztán majd kiderül. Ez erősebb gyógyszer, mint az előző, ráadásul arról sok rosszat olvastam sajna
2021. aug. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!