Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a stressztől kimarad 2...

Ha a stressztől kimarad 2 hónap gyógyszerrel kell majd újraindítani a ciklusaim?

Figyelt kérdés
Az előző havi menzeszem elmaradt extrém stressz miatt, és múlthét pénteken kellett volna megjönnie újra, de jelenleg is késik. Ilyenkor az orvos fel tud írni valamilyen (nem fogamzásgátló) gyógyszert, vagy várnom kell amíg rendeződik az életem és megjön magától?

2021. aug. 16. 09:02
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Ha rendben leszel, meg fog jönni magától. Még el kellhet 1-2 hónap a megnyugvás után, de szépen rendeződni fog. Viszont azon se görcsölj, hogy nem jön meg, a szervezeted majd érzékeli, mikor tudsz újra harmónikusan működni. Kitartást! :)
2021. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nehéz, bár nem a kimaradások miatt nyugtalankodom. Én vagyok itthon a demens nagyanyámmal, és időnként csinálja a fesztivált, amivel majdnem állandó stressz alatt tart. Valamint most az időjárás miatt sem alszom rendesen az éjszakai viharok miatt 3 napja, és szabályosan szédelgek a fáradtságtól.

Köszönöm a kedves válaszod, igazán jól esett! :)

2021. aug. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!