Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire szokhatnék rá a tampon...

Mire szokhatnék rá a tampon után? Évek óta azt használok, de mindig száraz lesz tőle belül.

Figyelt kérdés
Meg utálom, hogy néha sajnos lepisilem a zsinórt és akkor ki kell vegyem, mert szerintem felmegy a pisi úgy, és nem akarok fertőzést. Vettem azt az intim kelyhet, de nagyon nem sikerült jót, mert mellette valahol ereszt, nem jöttem rá, hogy kell azt jól feltenni, vagy a méret nem jó, nem tudom. Betétet nem bírta a bőröm, ezért kell tamponozni, mert viszket mindenem és tele vagyok kiütéssel a betéttől. Milyen megoldás lehetne? Valamit gondoltam, hogy varrok anyagból betétet és akkor mosom, de félek, hogy elmozdul és átereszt, mert egész nap fizikai munkát végzek. Nektek mi vált be?

2021. aug. 16. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni külön mosható betétet, esetleg próbáld meg azt
2021. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van FB csoport, ahol esetleg segítenek a kehellyel kapcsolatban is.

[link]

2021. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt kéne kiderítened, hogy mitől viszket a betét - mire vagy allergiás, hátha találsz olyan betétet, amiben nincs ilyen anyag. Lehet, hogy valamelyik illatosító szerre. Talán tampon is van olyan, ami jó lenne, lehet, hogy ugyanaz a probléma.
2021. aug. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van mosható betét, neten tudsz rendelni, de facebookon is szokták árulni. Én is most akarok venni.

Az intim kehelynél lehetséges azért folyik ki, mert nem nyílt ki megfelelően és nem csinált vákumot. Mikor felteszed körbe ellenőrizd az ujjaddal hogy nincs-e behorpadva valahol, ha pedig ugy erzed akkor forgasd meg, picit huzd ki és ki nyílik.

2021. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mensibugyi.
2021. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket csak rendelni lehet? Boltban is van?
2021. aug. 17. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem használok tampont mivel a doki nem nagyon ajánlja. igy csakis a betét marad. nekem is van néha viszketés de nem tudok mit csinálni.ráadásul erős a vérzésem igy az első két napba vastag betétet kell betegyek ami elég kényelmetlen és még a hasam is fáj.
2021. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!