Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után rózsaszínes...

Együttlét után rózsaszínes váladék, majd másnap pár vércsepp?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:

2,5 éve szedek fogamzásgátlót. Simicia. Ezidáig semmi probléma nem volt. Rendszeresen szedtem. Sosem hagytam ki szemet.


Nem olyan intenzív a szexuális életünk sem a párommal.

Azonban az utóbbi időben kétszer fordult elő, hogy együttlét után nagyon enyhén rózsaszínes váladékot töröltem le, illetve a legutóbbi együttlét után 18 órával pár vércseppet is felfedeztem. (Mensi előtt egy 8 nappal) Így meg mensi előtt 5 nappal elég intenzív fehérfolyásom van, de az elvileg normális is.

Mindenképp elmegyek orvoshoz, amint időm engedi, azonban addig is megkérdezem: mi lehet a baj?

Nyugtassatok meg, hogy köze nincs a terhességhez. Fertőzés? Bacik? Stressz?



2021. aug. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Lehet hogy csak nem voltál elég nedves, kidörzsölt, de lehet komolyabb is például huvelygyulladás, méhszájseb
2021. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz a terhességtől, vegyél egy tetszet. Lehet fertőzés, de nem tartom valószínűnek, főleg ha monogám kapcsolatban vagy és nincs más tüneted. A stressztől is lehet, vagy egyszerűen túl kemény volt a menet és megsértette kicsit a nyálkahártyát barátod. Nem gondolom, hogy komoly bajod lenne, de érdemes elmenni nődokihoz.
2021. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A méhszájsebre, illetve arra, hogy az aktus intenzitása miatt megsértődött a nyálkahártya, gondoltam.

Csak szembejött a terhességnél a beágyazódásos vérzés, s őszintén eléggé ráparáztam. Bár logikusan beelgondolva egyáltalán nem valószínű a teherbeesés, hiszen 2,5 éve állandóan szedek fogamzásgátlót, ráadásul mindig figyelembe vettem, hogy mi az, ami gyengíti a hatását.

2021. aug. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!