Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen mi lehet ez...

Valaki segítsen mi lehet ez terhesség vagy valami más? : az előző menstruációm 18 napra jött meg és 8 napig tartott .

Figyelt kérdés
Miután elmúlt rá 10 napra volt egy élénkpirosas vérfolt a wcpapíron aztán görcsölt a hasam rá 2 napra megint vér de kevesebb ugyanúgy hasgörcs sárgás folyás és megint egy nap szünet és még egy alig észrevehető vércsepp.régebben szedtem norcolutot hogy beállítsa a vérzésemet . Bő erős fehér folyásom van az elmúlt napokban és most vagyok a 15. napon. még duzzadtak a melleim de más nincsen . Valakivel volt hasonló?

2016. júl. 20. 22:18
 1/4 anonim válasza:
En ugyanigy vagyok most :( csak én napokig csak barnázok. De már 3 hónapja igy van. Menstruacio helyett barnazas. Multhonapban en is szedtem Norcolutot megis jott tole rendesen. De ebben honapban megint csak barnazas. Tanacstalan vagyok en is. Vissza megyek a dokihoz lehet progi hianyom van vagy a hormonokkal van gond. Szerintem kerj te is idopontot.
2016. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj akkor neked se könnyű. igazából ugy rendesen nem voltunk együtt h belém ment volna csak kb 4szer berakta a mensi után szóval van remény hogy nem
2016. júl. 21. 09:08
 3/4 anonim válasza:
Nekem is lenne egy ezzel kapcsolatos kérdésem. Még csak 14 éves vagyok 1 és fél éve jött meg először. Januárban voltam nőgyógyásznál (kivizsgált meg rákszűrés is volt) azt mondta, hogy minden oké és, hogy ha rendszertelen az nem baj mert, hogy 2 év van rá, hogy beálljon normálisan. Nemrég szedtem antibiotikumot akkor hamarabb jött meg mint szokott aztán most megint szedtem 3 napos antibiotikumot és 17 napjára jött meg (általában 6-7 napig tart) most már az 5-ik napnál tartok és még nappal mindig nem olyan mintha már múlna el hanem még eléggé megvan, és olyasmi szaga van mint a konzerves halaknak. Máskor nem szoktak komoly panaszaim lenni csak egyszer fordult elő, hogy fájt a derekam, meg most a második nap éjjelén fájdalomcsillapítót vttem be mert nem tudtam aludni az alhasifájdalomtól. Nagyon félek, hogy valami bajom van. Meg úgytudom, hogy a stressz is befojásolhatja és mot hogy vasárnap megjött azóta a tudatalattimban azon stresszelek hogy minél hamarabb múljon el mert holap megyünk nyaralni.
2016. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó kérdező:


Szerintem nincsen semmi bajod attól hogyha fáj még a második nap :D Sőt van olyan akinek szinte végig van kis alhasi fájdalma, mell fájdalma, derék sőt nekem volt, hogy előtte a fejem fájt 2 napig. A kellemetlennek hit szag is vele jár. A stressz, fogyás befolyásolják mind a menstruációt. De ha nem vagy nyugodt kérdezz rá egy nőgyógyásznál. :)

2016. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!