Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálatnál a...

Nőgyógyászati vizsgálatnál a leletre ráírják, hogy a személy szűz-e?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek nőgyógyászhoz, értelemszerűen megkérdezi, mert 16 éves vagyok. A válaszomat lejegyzi valahova?

Nem szeretném, hogy anyukám megtudja, hogy nem vagyok már szűz, viszont muszáj elmennem, mert baj van a havimmal.


2021. aug. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A leletre nem, de a vizsgálati lapra ráírhatják. Kérd meg, hogy hagyja ki.
2021. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, a szűzhártyád szex nélkül is átszakadhat 🤷‍♂️
2021. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Lényegtelen, azt fogja kérdezni a doki, hogy élsz-e nemi életet. Ha igen, akkor ráírja a lapra.
2021. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem így konkrétan egyik papíromon se szerepelt hogy szűz vagyok e, vagy élek e nemi életet, pedig voltam már párszor. Azt viszont le szokták írni hogy a hüvely fala meg stb. belső részek milyenek, abból is lehet sejteni.

Mástól is felszakadhat a szűzhártya egyébként.

2021. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj anyukád nélkül. Én 17 évesen egyedül mentem.

Anyukám tudta hogy nem vagyok szűz de így egyszerűbb volt elmenni. De ezt ne szégyelld, ha megtudja akkor ez van, ezen nem tud változtatni és te sem. Ha neked ez így oké, akkor ne zavarjon.

2021. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!