Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor érdemes elmenni nőgyógyá...

Mikor érdemes elmenni nőgyógyászhoz? Nincs semmi panasz, nem élek szexuális életet. 19/L

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Most nem, vagy még nem?

Évente szerintem nem árthat.

2021. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem...
2021. aug. 20. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Elegendő akkor,ha szexuális életet élsz már. Panaszmentesen évente egyszer érdemes elmenni szűrésre, ha pedig panasz van nyilván akkor minel hamarabb érdemes.
2021. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
És ha szexuális életet élek, de panaszmentes vagyok, akkor nem fogja megkérdezni az orvos, hogy minek jöttem?
2021. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy:) Megmondod szépen,hogy az éves szűrésre jöttél. Sokan járunk évente,panaszmentesen. Ez teljesen normális, fontos a megelőzés.
2021. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
5#, köszönöm a válaszod!
2021. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég akkor ha lesz panasz, vagy miután elveszted a szüzességed. Addig nem kell, felesleges. Mivel szűz vagy, megvizsgálni nem tud, panaszod meg nincs.
2021. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki szexuális életet él, annak illő lenne elmenni minden évben szűrővizsgalatokra :) nem tart sokáig, saját egészségünk a legfontosabb
2021. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!