Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez fertőzés? Vagy nemsokára...

Ez fertőzés? Vagy nemsokára megjöhet neki?

Figyelt kérdés
A lányomnak március óta néha sárga, másszor fehér folyása van. Nem igazán tudom mire vélni, mert nekem, mielőtt megjött csak fehér volt. Ez mi lehet? Mitől lehet fertőzése, ha az van. Azt hogyan lehet kezelni?
2021. aug. 21. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves a "lányod", és mikor volt meg először "neki"?
2021. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A LÁNYOMNAK!!! még nincs meg és 13. Amúgy nem tudom miért kell idéző jeleket tenni, ha nem hiszed, hogy van egy 13 éves lányom, akkor ne hidd el. Menj tovább. Nekem mindegy, hogy mit gondolsz.
2021. aug. 21. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet fertőzése csecsemő korban is, vidd orvoshoz, ne kezd el otthon kezelni. Van gyermek nőgyógyászat is.
2021. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg azért kételkedik, mert egy anya nem jönne ide ilyen kérdésekkel. Egyrészt a sárgásabb folyás miatt nem feltétlen kell fertőzésre gyanakodni, pláne ha egyéb tünet sincs (viszketés, vörösödött, gyulladt, túrós), másrészt ha mégis van oka arra gyanakodni orvoshoz vinné..
2021. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sárga folyás fertőzésre utalhat, ezért érdemes lenne felkeresni egy gyermeknőgyógyászt.
2021. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És az normális, ha néha 'keveredik' a sárga és a fehér és mindkettő látható a bugyiban?
2021. aug. 21. 18:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostanában gyakrabban van fehér, mint sárga, de van amikor mindkettő van, meg olyan is, hogy csak sárgás.
2021. aug. 21. 18:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van 8-as, bocsánat, csak úgy féltem a lányom és nagyon ideges vagyok, sajnálom. Nekem eddig fertőzésem sem volt (szerencsére) és tényleg nem tudom mit lehet ilyennel kezdeni. Elnézést minden válaszolótól akinek ingerült(ebben) válaszoltam, de gondolom ti is tudjátok, hogy a szülői aggódás határtalan.
2021. aug. 21. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha sárgás az nem baj. Ha sárga és büdös, akkor bakteriális fertőzés.
2021. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a modikat, miért törölték a válaszomat?

A szabályzat melyik részét sértette?

Bár azt sem értem, aki töröltette.

Eredetileg nyolcas voltam.

2021. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!