Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgom 16 éves,és még nem járt...

Húgom 16 éves,és még nem járt nőgyógyásznál, el kell kísérnem. A csiklójára panaszkodik,hogy ott nincs valami rendben.Viszont, nekem ezzel még nem volt problémám,így nem tudom. Hogy fogja megvizsgálni az orvos a csiklóját?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj vele?
2021. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy nagyon viszket neki,éjjel tud tőle aludni,de nap közben rossza közérzete.Legalább is ezt mondja.
2021. aug. 22. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Jobb esetben az anyja kíséri el a lányát, de természetesen az se baj, ha a nővére a kísérő. Menjetek mindenképp!! Ebben a korban már érdemes lenne évenkénti rendszeressé tenni a nőgyógyászhoz menetelt. Mindenképp menjetek, ez nem egy netről megoldandó probléma.
2021. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

4

"Ebben a korban már érdemes lenne évenkénti rendszeressé tenni a nőgyógyászhoz menetelt"

16 éves, mégis, miért kellene rendszeresen járnia... Eszem megáll. Jó, hogy nem a felső tagozatban...

A kérdező húgának valószínűleg van egy kis gombája; próbálja ki a Canesten krémet, attól elmúlik.

2021. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos amikor először mentem,azt javasolta, hogy elég csak akkor menni, amikor elkezdek nemi életet élni,addig egyáltalán nem életbevágó dolog rendszerességgel járni. ( Főleg úgy,hozzáteszem, 24-5 éves koromig egy férfi sem ért hozzám). 26 éves vagyok egyébként.
2021. aug. 22. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha viszket neki akkor lehetséges valami fertőzés. Ugyanúgy vizsgálja meg a nőgyógyász mint mindig.
2021. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Menj el vele, lehet fertőzés ha viszket. Nem kell félni sem, megtapintja, megnézi, esetleg a hüvelybol vesz kis mintát, de azt alig érezni
2021. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

16 éves korom óta járok nőgyógyászhoz évente rák szűrésre. Mi ezzel a baj?

16 évesen már èlhetnek némi életet a lányok. Hol éltek , a templomban?

2021. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

8

Továbbra is tartom, hogy 16-17 éves kor körül teljesen felesleges a rákszűrés. Hivatalosan 25 éves kortól szorgalmazzák. Elsősorban nem a szexuális élethez van köze. Van, aki 14 évesen szexel, mégsem mondja senki, hogy irány a rákszűrés, mert feleslees.

2021. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

folyt.:

Természetesen, járhatsz félévente is, ha ez megnyugtat, de 1. felesleges, 2. elveszed az időd azoktól, akiknek komoly problémájuk van.

2021. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!