Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hónapja nincs menstruációm,...

10 hónapja nincs menstruációm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 éve hogy megjött, mindig rendszertelen volt. Amikor már 3 hónapja nem jött meg elmentem nőgyógyászhoz, ő annyit mondott hogy diétázzak mert valószínű a rendszertelen táplálkozástól van ez. Be is tartottam azóta semmi. Most egy másik nőgyógyászhoz jelentkeztem be de ő csak másfél hónap múlva tudott időpontot adni. Fogamzásgátlót nem szedtem soha. Esetleg van aki már járt így?
2021. aug. 23. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Én is így vagyok, bár nekem be volt állva, mindig megjött időre. Aztán egyszer csak nem múlt el és 2 hónapon keresztül volt folyamatosan és eléggé durván. Sürgősségi beutalót kaptam korházba ahol a gyerekosztályra küldtek vártunk kb 30-40 percet majd vissza küldtek a sürgősségi részre, onnan meg 10 perc után a nőgyógyászhoz. A nőgyógyász nagyon bunkó volt és annyit mondott, hogy ez nem baj, pedig nem ilyen alvadt vér volt hanem rendes 😅 azóta is hol megjön, hol nem. Nemi életet nem élek szóval az miatt sem. Ha te esetleg megtudsz valamit akkor leírhatod hátha nekem is segítség lenne. Bocsi a hosszú szövegért.

Egyébként 16 éves vagyok.

2021. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a stressz csinált ilyeneket, volt, hogy nekem is nem jött meg egy évig. Ekkor voltam tinédzser, és nem feküdtem le senkivel. Mostanában megint kimarad sokat, amióta koronás voltam csak egyszer volt meg normálisan.
2021. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Túl sovány vagy
2021. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavarod van. Endokrinológiai kivizsgálásra van szükséged.
2021. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
evés,idegeskedés,fogyásod,sovány vagy
2021. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!