Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem és miért...

Miért fáj a mellem és miért görcsöl a hasam folyamatosan mensitől mensiig, ha sem peteérésről sem beágyazódásról nincs szó? Már 3 hónapja ez megy?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kozben nem faj?

Lehet,hogy ciszta okozza,nekem is volt es azt mondtak,hogy mensteuaciokor kipukkanhat es akar minden honapban elojohet.

De amugy ha szuro mell/mellkas fajdalmat irsz be a keresobe, akkor ott is van egy tipusa,mikor a hasbol ered a fajdalom

2018. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, fáj menstruáció alatt is
2018. aug. 2. 06:52
 3/5 anonim ***** válasza:
En egy ultrahangra elmennek a helyedben
2018. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig hogyhogy nem mentél nőgyógyászhoz? Ha menzesz alatt fák, az oké egy bizonyos fokig, de higy folyamatosan az nem annyira van rendben...3 hónap pedig sok idő, szerintem sürgősen látogass meg egy orvost.
2018. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első hónapban nem vettem észre különösebben a dolgot.

Második hónapban pedig voltam egy ultrahangon mivel akkor hánytam is 1x és sokat is késett a memsim és épp rákszűrésre kellett menjek úgy voltam vele ha terhes vagyok megtudom. A doki azt mondta kémiai terhesség.

Most nyaral így szeptemberben jön csak vissza. Most is lehet csak azért fáj naaaaaggggyon remélem mert terhes vagyok.

A héten megyek vér/vizeletvételre. De természetesen mindenképp megyek ha visszajön

2018. aug. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!