Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha egy 16 éves...

Normális ha egy 16 éves lánynak késik a menstruációja?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm. Máskor is fordult ilyen elő de utánna 4 hónapig időben érkezett. Most megit késik. Normális ez?
2021. aug. 29. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hacsak nem lettél terhes.
2021. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális. De ha már élsz nemi életet, akkor bizony terhesség is lehet.
2021. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Védekezünk. De tegnap vettem 2 terhességi különböző terhesi tesztet. Mind kettő negatív lett. De azért holnap veszek még egyett bizos ami biztos.
2021. aug. 29. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha két teszt is negatív lett, akkor kétlem, hogy terhes lennél. Régebben nekem is volt néha, hogy késett akár egy hetet is, de nálam inkább hamarabb szokott jönni egy héttel, mint később. Általában akkor nem jön meg időben, ha valami betegség bujkál bennem, vagy megerőltettem magam. Mindenkinek máshogy reagál a szervezete a különböző dolgokra, és te tudod, hogy mi történt veled az utóbbi időszakban. Lehet, hogy más áll a háttérben.
2021. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok és még mindig van, hogy hetet vagy másfél hetet késik. Stressztől függ és attól, hogy eleget eszek e. Nem kell minden nap tesztelni, ha még 4-5 nap múlva se jön, akkor tesztelj. De ne stresszelj rá, mert az csak rosszabb.
2021. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromra állt be. Azelőtt 70-100 naponként jött meg kb. Egyébként nekem azóta állt be hirtelen, amikor egészséges életmódra váltottam.
2021. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!