Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmennétek ugyanahoz a nőgyógy...

Elmennétek ugyanahoz a nőgyógyászhoz, akihez anyukátok jár?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kis városba lakok, és itt ő a legjobb orvos. Viszont nekem kicsit furcsa lenne ahhoz menni, akihez anyukám jár. Ti mit gondoltok?

19/L



2021. aug. 30. 05:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? A körzeti háziorvoshoz is közösen jártok, nem?

Butaság. Én ugyanannál az orvosnál szültem, akinél az anyukám engem szült.

2021. aug. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mit találsz benne furcsának?
2021. aug. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a haziorvos nem lát meztelen mind2-onket. Tudom, hogy hulyen hangzik, mert neki édes mind1, ugyanúgy csak egy betege leszek neki. Csak nekem ez a furcsa úgymond benne kicsit.
2021. aug. 30. 05:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy nőgyógyásznak ez a munkája. nem gondolkodik ilyesmin.
2021. aug. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Maximum akkor lenne furcsa, ha apad a nogyogyasz.

Egyebkent nem baj kerdezo, majd kinovod, egy ido utan nem fogsz ilyeneken fennakadni :)

2021. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katona Dius ***** válasza:
79%

Ahogy írtad is, te is csak egy pucér beteg leszel neki a sok közül. Ne foglalkozz vele. Én alapból elég szégyenlős vagyok, így ha le kell vetkőzni dokinál, mindig azzal nyugtatom magam: csak ma valószínű fél tucat embert látott csupaszon, nem kell rinyálni.

Szerintem neked sem kell ezen fennakadni. Ha esetleg később mégis kényelmetlenül érzed maga emiatt, bármikor válthatsz.

2021. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem lenne furcsa. Örülnék is neki hogy olyanhoz megyek akiről már van pozitív véleménye másnak
2021. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán, még poénkodnék is, hogy ő már úgyis látta, mert nem ruhástul születtem meg én sem. :))

Csak akihez anyukám járt és akinél én is születtem, már öreg és nem praktizál, így végül nem járok hozzá.

2021. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Ezek szerint csak nekem furcsa a helyzet kicsit. De mindenesetre rá szánom magam. Kicsit megnyugodtam, hogy nincs benne semmi nagy dolog.

2021. aug. 31. 04:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, fura lenne, ha emiatt nem mennél. Legalább tudod, hogy jó, ha anyukádnak már "bevált".
2021. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!