Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szeretkezni menstruáció...

Lehet szeretkezni menstruáció alatt? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gumival. de nem túl bizalom gerjesztő.
2010. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

[link]


mi nem szoktunk a párommal ilyenkor szeretkezni.

2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mi csináltuk régebben, de gumival, igaz h gyógyszert szedek.A fertőzésveszély ilyenkor fokozott.
2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ízlés dolga.A vérzés idején történő együttlétnél fokozottabban kell figyelni a tisztaságra, ajánlatos az óvszer használata, nemcsak higiéniai szempontok miatt, hanem mert a teherbeesés veszélye ilyenkor is fennáll.
2010. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, várom a továbbiakat =)

Csak érdekel. :)

2010. aug. 30. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem pl undorít. De mindenki maga tudja.
2010. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hüvelyed nem steril. Menzesz alatt pedig nyitottabb a méhszáj, így a párod a péniszével feltuszkolhatja a bacikat a méhedbe.

Ezen az óvszer nem segít..

2010. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régebben csináltuk olyankor is, na nem azért, mert annyira imádtam, hogy vérben úszva tömköd a barátom, hanem mert évközben csak hétvégén tudunk együtt lenni és a mensi miatt nem akartam, hogy 2 hét kimaradjon. de aztán az orvosom felhívta a figyelmemet a fokozott fertőzésveszélyre ilyenkor. részletesen elmagyarázta, miért veszélyes ilyenkor a szex. fogamzásgátlót szedek, kevésbé vérzek már, ha megvan, de akkor sem... volt már kismedencei gyulladásom, folyásom, én nem kockáztatok többet.
2010. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!