Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miteszeres arc ellen?

Dzseni5555 kérdése:

Miteszeres arc ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok voltam nőgyógyászaton vérvételen hasi ultrahangon de semmi rosszat nem mutatott ami miatt ilyen a bőröm csúnyán miteszeres az arc bőröm. 20 éves L vagyok.

A nőgyógyász erre diane35 irt fel de nem akartam szedni. Igy elmentem bőrgyógyászhoz 1 honappal ezelott irt fel tenutan kapszulát 1 honapja szedem. A pattanasaim muloban vannak de a miteszereim hetrol hetre ugyan úgy termelodik. Eddig minden hónapban kozmetikushoz jartam arc kezelesre az segitett 1 hónapig szep sima volt a borom. De 2 hónapja nem voltam hogy megtudjam mutatni a bőrgyógyásznak az arcam. Most jelenleg sok sok miteszer van az arcomban es semmit nem segít a tenutan kapszula. Menjek vissza a bőrgyógyászhoz? Valakinek irt mar fel olyan gyógyszert ami egyszerűen kihuzta a miteszereit? Nem fogamzásgatlora gondolok.



2021. szept. 1. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A mitesszer a pólusba ragadt kosz és kórokozók végterméke. Nem hiszem, hogy tudsz tenni ez ellen, maximum arcmosással és helyes táplálkozással (hogy ne legyen zsíros a bőröd, illetve hogy az immunrendszerednek legyen ereje erre is fordítani energiát). Gyógyszert a helyedben biztos nem szednék, felesleges. Oki kezelés, és más szerveidet tönkretételében közrejátszik (gyomor, máj, vese). Ha forgalmas helyen laksz, pl. Budapest vagy egyéb nagyobb települések, akkor pedig sajnos felejtős a mitesszer nélküli élet, ha hajlamos vagy rá.
2021. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre még amiota szedem zsirosodik az arc borom is
2021. szept. 1. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Otthon megfelelően ápolod a bőröd?
2021. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen
2021. szept. 2. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedtem gyógyszert az aknés bőrömre, mert se a helyi kezelés de az antibiotikum nem használt, de azt nem tudom hogy neked felírják-e miteszeres arcra. Nem fogamzásgátló volt, medinac a neve.
2021. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es miteszereid eltavolitotta a Medinac?
2021. szept. 2. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
A medinac mindent eltávolított, miteszert, pattanást, hegeket, foltokat.
2021. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értelmes választ adok a kérdezőnek hanem elkezdtem volna szekálni, akkor megértem hogy lehúztok. De így igazából kapjátok be :)
2021. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Senki nem húzott le nem ertelek.
2021. szept. 2. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:

18% - 3 piros és 1 szürke

3. válaszoló 0% - 2 piros

De ja, senki nem húzott le.

2021. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!