Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után lassan két évvel...

Szülés után lassan két évvel még mindig fáj a szex, tudok vele valamit kezdeni, vagy örökké így marad?

Figyelt kérdés
Szülés után teljesen megváltozott minden, pedig már közel két éve történt. Menstruáció alatt, ha állok, sajog az egész intim részem. Tampont sem tudok használni, mert fáj az egész hüvelyem tőle. Szex közben a behatolás rettenetes érzés, sajnos valamiért nem is nedvesedek úgy, de sikosítóval is fájdalmas. 10 perc után olyan, mintha kiszáradna,csak dörzsöl utána napokig pisilni is alig tudok, vagy gombás fertőzésem lesz. Kicsit "keményebb" aktus közben a hasamba nyilall bele a fájdalom. Sajnos úgy érzem, már a férjemmel való kapcsolatunkra is kihat, egyre többet veszekszünk ezen, mert ő minden nap szexelne, én viszont egyre inkább nem akarom, és nem azért, mert őt nem kívánom, hanem mert már félek, hogy fájni fog, és így élvezni sem tudom. Ez pedig nekem is rossz. Mit tanácsoltok? Ez már örökké így lesz? Valaki van/volt hasonló cipőben? Nőgyógyász tud(hat) ezen segíteni?

2021. szept. 4. 01:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Az előbb még csak a nyalás fájt...
2021. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
94%
Most komolyan, a közel két év alatt egyszer sem jutott eszedbe hogy elmenj nőgyógyászhoz?
2021. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha ekkora a baj, hogy egy tampon nem fér fel, hogy nem mentél még orvoshoz? Hogy bírod ezt 2 éve? Ez nekem hihetetlen történet.
2021. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1-es mivan?

2-es voltam már, nem is egyszer, de egyik sem talált semmit, max kencéket kaptam a fertőzésre

2021. szept. 4. 01:36
 5/23 A kérdező kommentje:
3-as voltam már orvosnál, kettőnél is, ezért is volt az utolsó kérdésem, hogy nőgyógyász tud-e segíteni, mert ha elvileg igen, akkor körbejárok még párat, amíg valamelyik nem talál megoldást. Nehezen bírom, illetve felfér a tampon, csak miután behelyeztem, feszítő érzés, fáj az egész
2021. szept. 4. 01:39
 6/23 A kérdező kommentje:
Csak azért kellemetlen, ugyanis nem keveset fizet az ember érte maszeknál, és így, hogy már kettő nem talált semmit, nem tudom, nem lenne-e újra csak pénzkidobás az egész.
2021. szept. 4. 01:42
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ki más segíthetne, ha nem a nőgyógyász? Nekem is volt olyan gondom, hogy 4 állami dokit jártam meg. Aztán rászántam magam, és elmentem egy drágább magán orvoshoz. Csodák csodája, előre tudta, hogy mi a probléma. Hogy lenne pénzkidobás orvoshoz menni? Basszus, az életed keseríti meg ez az egész, addig menj, amíg nincs megoldás, ne add fel, így nem lehet élni! Amúgy meg, ha egy nőgyógyász sem talál semmit, akkor lehet, hogy pszichés a dolog gyökere.
2021. szept. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm, akkor ezt fogom tenni, felkeresek egy drágább, "híresebb" dokit esetleg másik városban. Azért írtam a pénzkidobást, hiszen nem tudtak segíteni,pedig magánúton mentem mindkettőhöz. Ezért lettem már teljesen tanácstalan.
2021. szept. 4. 02:17
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
Ezért nem kell szülni.😂😂
2021. szept. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

Ja és a férjed helyében már rég kerestem volna egy olyan nőt, akivel normálisan tud szexelni.

Bár ki tudja, lehet már keresett is.😊

2021. szept. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!