Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után lassan két évvel...

Szülés után lassan két évvel még mindig fáj a szex, tudok vele valamit kezdeni, vagy örökké így marad?

Figyelt kérdés
Szülés után teljesen megváltozott minden, pedig már közel két éve történt. Menstruáció alatt, ha állok, sajog az egész intim részem. Tampont sem tudok használni, mert fáj az egész hüvelyem tőle. Szex közben a behatolás rettenetes érzés, sajnos valamiért nem is nedvesedek úgy, de sikosítóval is fájdalmas. 10 perc után olyan, mintha kiszáradna,csak dörzsöl utána napokig pisilni is alig tudok, vagy gombás fertőzésem lesz. Kicsit "keményebb" aktus közben a hasamba nyilall bele a fájdalom. Sajnos úgy érzem, már a férjemmel való kapcsolatunkra is kihat, egyre többet veszekszünk ezen, mert ő minden nap szexelne, én viszont egyre inkább nem akarom, és nem azért, mert őt nem kívánom, hanem mert már félek, hogy fájni fog, és így élvezni sem tudom. Ez pedig nekem is rossz. Mit tanácsoltok? Ez már örökké így lesz? Valaki van/volt hasonló cipőben? Nőgyógyász tud(hat) ezen segíteni?

2021. szept. 4. 01:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20-as akkor fejtsd ki kérlek, hogy miből szűrted le ezt? Azért kívánom, hogy éld át te ia ugyanezt, neked se találjon rá doki megoldást,aztán meglátjuk, mekkora lesz az arcocskád kedves
2021. szept. 6. 01:56
 22/23 anonim ***** válasza:
Te még nem hallottál a tantráról, a vaginizmusról, a jóni masszázsról... mikor nem tudták mi bajod, nem mentél másik orvoshoz... hát szerintem aki meg akarja oldani, az addig megy amíg így nem lesz.
2021. szept. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nos, mivel nem voltak ilyen problémáim eddig, így nem, nem hallottam ezekről, mert utána sem néztem. Google a barátunk, persze, de oda bármit beírok, RÁK és mégtöbb halálos betegség, esetleg meddőség, amit kidob, így nem idegesítem magam vele. Mentem egy másik orvoshoz, az sem tudta mi a bajom. Azt gondolom elsőre, jó szakemberek, és mindkettő talán nem téved (nyilván helytelenül gondoltam), így megkérdezem a fórumon, mit tudnak ajánlani olyan emberek, akik hasonló helyzetben vannak. Mivel gondolom nem én vagyok a világon az egyetlen, aki ilyesmi problémával küzd. Szerintem ez nem olyan rossz dolog, kapok tanácsokat, amiknek konkrétan utána tudok nézni, amivel már bővül a tudásom is, és lehet megoldás is lesz. Ennyi, bőven elég probléma ez az egész, és elszomorít, mennyi bunkó van ezen a világon, akik próbálják az embert még mélyebbre tenni, vagy megalázni ahelyett, hogy segítenének. Bár egy ilyen anonim helyen senki sem veszi fel ezeket a sértegetéseket, csak egyszerűen rossz tapasztalni, hogy sokakból csak úgy árad a rosszindulat.
2021. szept. 6. 03:14
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!