Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitôl késhet a menstruációm?

Mitôl késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és kb 11 napja késik, legutóbb július 17 körül volt meg. Alapbó elég hosszúak a ciklusaim, 35-40 nap, ezért is kezdek kicsit megijedni.

2021. szept. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
élsz nemi életet?
2021. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, de ha a terhesség kizárt, akkor okozhatja vitamin- és/vagy ásványianyag hiány, általában rossz étkezésből kifolyólag. Okozhatja sok stressz is, okozhatja rendszeresen túlzásba vitt, túlterhelő edzés. Okozhatja betegség is, ha voltál mostanában influenzás, felfázott, stb.

És valószínűleg még van jó néhány lehetőség.

2021. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem élek nemi életet, még szûz vagyok. De ezen a ponton már kezdek többet belegondolni és félek hogy esetleg valami történhetett egy bulin amire nem emlékszem, még akkor is ha erre nem sok az esély.

Fôleg augusztus elején stresszeltem nagyon nem hiszem hogy az lenne és beteg sem vagyok. Esetleg rossz étkezés lehet az ok. Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 4. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Felelőtlenség úgy bulizni, hogy semmire sem emlékszik az ember! (...)

Kérdezd meg azoktól akikkel voltál bulizni, hogy történt - e valami vagy csinálj egy gyorstesztet. Rosszulléted van, vagy csak simán késik? Volt már korábban olyan, hogy késik?


Egyébként a stressz is késleltetheti, illetve a helytelen és rendszertelen étkezés is.

2021. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy felelotlen voltam... Egyébkémt nem, nincs rosszullét csak késik, és máskor is volt már ilyen csak nem ennyit késett.
2021. szept. 5. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!