Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet egy hete?

Miért késhet egy hete?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton kellett volna megjönnie, de azóta sem jött meg. Párommal óvszerrel védekezünk, és mindig leellenőrízzük hogy nem szakadt e ki az óvszer. Szerdán csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, és negatív lett. Azt tudni kell, hogy még tini vagyok, és általában szokott lenni pár napos késésem, ezért nem is szoktam túlaggódni, de utoljára akkor késett ennyit, amikor elvesztettem a szüzességem. Szerintetek mi miatt lehet ez? A válaszokat előre is köszönöm :)
2021. szept. 4. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából elég sok dolog okozhatja. Stressz, betegség(egy csúnya nátha is bekavarhat). Ha kaptál oltást amiatt is késhet.

Az is előfordulhat, hogy egyszerűen nem jön meg. Ez ugyan para lehet, de ha nem rendszeres a dolog akkor nincs gond, ha többször előfordul akkor viszont fel kell keresni a dokit.

2021. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálsz, mintha a menstruáció mindig rendszeres lenne. Nem az! Tiniknél meg aztán végképp nem.
2021. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
nőgyogyász kivizsgál,terhessgéi teszt
2021. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!