Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire biztos a Escapelle...

Mennyire biztos a Escapelle sürgősségi tabletta?

Figyelt kérdés

Most használom először, így nem tudom mire számítsak

18/L (lassanként 19)



2021. szept. 6. 22:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy nem fogom tudni magamat teljesen elengedni a következő szexeknél, mindig bennem lesz, hogy bármikor ki tud szakadni az óvszer
2021. szept. 15. 17:26
 32/39 anonim ***** válasza:
Hat hosszútávon akkor viszont csak a fogamzásgátló lesz a megoldas.
2021. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

És a spirál vagy mi?

Az nem lenne jó?

Talán?

Nem akarok fogamzásgátlót bevenni soha se

2021. szept. 15. 17:42
 34/39 anonim ***** válasza:
Spiralt ha jol tudom csak olyan nők kaphatnak, akik mar szültek. De lehet a huvelygyuru jo megoldas lenne, abban azt hiszem keves a hormon is
2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Osztálytársam használ olyat és eddig nem volt baj

De lehet hogy hüvelygyűrűt használ

2021. szept. 15. 17:47
 36/39 A kérdező kommentje:

Félek megint

Múltkor mikor baratoméknál voltam megint kiszakadt.

És most én is láttam mikor kiszakadt de akkor nem volt sokat bennem, pont kivette aztán megint betette és szinte rögtön ki és akkor látjuk hogy ki van szakadva

De megint kicsit félek, de az a baj hogy már a három nap elmult hisz pénteken voltam náluk

Legközelebb jobb óvszert veszünk a mostani az szar nekünk

2021. szept. 28. 21:57
 37/39 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, de ez vicc kategoria. 7 éve élek szexualis életet, soha egyetlen egy alkalommal sem történt velem olyan, hogy kiszakadt az óvszer. Barátnőim közt is van notorikus óvszerszaggato, mit csinaltok veluk?
2021. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Szerintem az a baj hogy vékony fajtát vett a barátom és az ügy látszik nem jó nekünk

Legközelebbi alkalomra veszünk jobbat

2021. szept. 29. 14:49
 39/39 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk rengeteg kiszakadt, mire megtaláltuk a megfelelőt (ez a "jó minden méretre" reklám egy hazugság - nekünk xxl-es kellett egy külön teljesen más márkát - lehet nektek is ez lenne a megoldás, de ezt a srác nézze meg, kérjen tanácsot, olvasson utána - ne csak a polcról kapjon le random egy dobozt!). Egyszer sem volt baba belőle, mert mindig észrevettük. Azért ha kihúzza, akkor eléééég kevés az esélye.

De az óvszer alapból nem 100% védelmet nyújt, ahogy semmi más sem (még a spirál, fog.gátló sem). Mi 9 éve már, hogy megszakításos módszerrel csináljuk és egyszer nem volt baleset/baba. De lehet csak szerencsénk van (ha becsúszna sem lenne nagy gond, ezért merjük így).

Szóval csak olyannal élj nemi életet, akinek szülnél is - felelősséggel jár az biztos.

2021. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!