Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szoktatok intézményi...

Hogyan szoktatok intézményi stb. nyilvános wc-kben tampont cserélni?

Figyelt kérdés

Két problémám van, az egyik a hely, a másik pedig a higiénia.

Én úgy tudom magamnak kényelmesen felhelyezni, ha leguggolok. Viszont ehhez nem mindenhol van elég hely, így kénytelen vagyok ülve, lábat felemelve, terpeszben stb. szerencsétlenkedni, nekem úgy nehezen megy. Illetve a cuccomat sem tudom hova tenni, max. a földre, a wc papír tartóra stb., ami szintén csak a helyet foglalja.

Kezet szoktam mosni előtte, de mire eljutok a wc-re még úgyis összefogdosom az ajtókat. Illetve a fertőtlenítőkkel is az a problémám, hogy oké, a fülkében azzal meg tudom törölni a kezem stb., de akkor is még elő kell halásznom a tampont, akár a zsebemben van, akár a táskámban stb. vagy ha még előtte kiveszem, akkor nincs hová tennem.


2021. szept. 8. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Válts higiénikusabb helyre. 🤷‍♂️
2021. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs akasztó, akkor a kulcsra akasztom a táskámat, vagy ha munkahelyen/egyetemen vagyok simán bent hagyom a teremben/szobában. A wc felé guggolok, ha ülnék kényelmesebb lenne nyilván, de azt ilyen helyen nem fogok, az a kis kényelmetlenség belefér.

Kezet mosok előtte, a másik kezemmel nyitom, zárom az ajtót, mint amivel felhelyezném a tampont, még mielőtt bárminek is nekikezdenék kiveszem a tampont és vagy beteszem a farmer első zsebébe ahonnan egy pillanat alatt ki tudom már venni. De ha totál sok cuccom van, szabad kezem meg nincs, akkor gáz, nem gáz, megfogom a számmal (nyilván csomagolásban, nem lesz nyálas se csak épphogy a szám külsejével tartom amíg kell :D). Kényelmetlen, volt hogy leizzadtam a végére, de nincs más opció sajnos.

2021. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkahelyem volt ilyen mocsok... Úgy oldottam meg, hogy a tampont előre kivettem, betettem a zsebembe, bugyimba, aztán elmentem kezet mosni, amivel megtöröltem a kezem, a]al fogtam meg az ajtókilincset, azzal zártam be az ajtót. Aztán téptem wc papírt, egyet párat a wc használat után magamnak, egy másikat arra, amibe a használt tampont teszem. Lehúztam a nadrágom, pisiltem, az új tampont kinyitottam, odatettem addig a bugyimba, aztán, kivettem a használt tampont, azt a wc papírba csomagoltam, le a földre, megtöröltem magam, aztán be az új tampi, mindent úgy h a wc ülőkére nem ültem rá, hanem ilyen rogyasztós pózban. Utána fel a bugyi, wc-t lehúz, a használt a kukába és kész. Ez kb 2 perc, ha már gyakorlott vagy. :D
2021. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Használj applikátort.
2021. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Most ez lehet hülyén hangzik de papírzsepivel nyisd az ajtót kézmosás után, vagy gumikesztyűvel. De van applikátoros tampon ami felhelyezi a tampont. Tampax a neve, nézd meg interneten 😊
2021. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Plusz izét, popsitörlőt, kézfertőtlenítőt.
2021. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, ahogyan otthon. Kézmosás (vagy fertőtlenítős gél), kivesz-feltesz, pisil, pzs-vel megtörölközik.
2021. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!