Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2019 nyara óta ovoid, echoszeg...

2019 nyara óta ovoid, echoszegény, benignómát találtak a mellemben. Most gy érzem nőtt. Mekkorára nőhet? Normális ez? Kértem időpontot dokihoz jövőhét végén mehetek.

Figyelt kérdés

2019 nyara óta ovoid, echoszegény, benignómát találtak a mellemben. (Vagyis kitapintottam és ultrahangos vizsgálatra mentem.) Lelkileg nagyon megviselt.

Emiatt nem ellenőrzöm magam havi szinten (1,5 éve voltam utoljára dokinál Covid miatt), igen emiatt meg lehet kövezni.

Próbáltam nem tudomást venni, hogy a napjaim ne rontsa.

Most viszont ellenőriztem magam, és nagyobbnak érzem a csomóm.

Ez meddig tud nőni?

Gondot okoz?

Muszáj műteni? Nem szeretném bolygatni ha nem muszáj.


Köszönöm ha leírod tapasztalatod!



2021. szept. 11. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos méret, ami felett jobb kivenni. Az ultrahangos orvos fogja látni, hogy ez már megérett a műtétre vagy lehet még hagyni.


Amúgy a mindennapokban nem okoz gondot max a tudat, hogy ott van.

Illetve ami nagyon fontos, hogy vidd magaddal az előző ultrahangos leletet, hogy a méreteket össze tudják hasonlitani(főleg, ha nem ugyan oda mész vissza).

2021. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ugyanoda fogok menni!


Kisgyerekes anyuka ként minden rossz jár az ember lánya eszében ilyenkor....

2021. szept. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!